Jesteś naszym 3757538 gościem

Galeria zdjęć:

Mikołajki 2018  2018-12-07

Ależ się działo w MDK 6 grudnia! Wspaniała ekipa najprawdziwszego Świętego Mikołaja bawiła dzieciaki-Klaun Konewka wraz z Bałwankami urządzili bitwę na śnieżki. Radości nie było końca. Tańce i śpiewy, zabawa- to jest to, co dzieci lubią najbardziej. Aż wreszcie przybył on - Święty Mikołaj. Ukochany Święty wszystkich dzieci dał wspaniały popis wokalny na scenie, a swoim niesamowitym talentem zaraził wszystkie dzieci, które śpiewały razem z nim. W końcu przyszedł czas na prezenty i pamiątkowe zdjęcia.
Zadowolenie i uśmiech na twarzach dzieci - to dowód na to, że impreza się udała. Dziękujemy sponsorom bez, których nie byłoby tego wydarzenia, Sklepy Netto w Międzyzdrojach, Spółka Nowe Centrum, Bałtycki Park Miniatur, Scena Club, Avril Nieruchomości.

                                                                                                                                                                                                                                                                 
>

Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: ”Europa inwestująca w obszary wiejskie” Operacja pn. ”Stworzenie warunków oświetleniowych we foyer Międzynarodowego Domu Kultury oraz organizacja wystawy lokalnego artysty w celu promocji obszaru LSR” mająca na celu: ”Zakup, instalacja oraz montaż profesjonalnego oświetlenia, a także organizacja wystawy lokalnego artysty Bronisława Pietkiewicza ma na celu wyeksponowanie walorów dziedzictwa kulturowego obszaru LSR w budynku Międzynarodowego Domu Kultury w Międzyzdrojach”, współfinansowana jest ze środków Unii Europejskiej w ramach poddziałania 19.2 ”Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność ” w ramach działania” Wsparcie dla rozwoju lokalnego w ramach inicjatywy LEADER”, objętego Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.

Polityka prywatności   © 2004-2022 Międzynarodowy Dom Kultury w Międzyzdrojach
Projekt i wykonanie: Leszek Kowalski