Jesteś naszym 4248247 gościem

Aktualności:

Rozpoczął się drugi tydzień ferii zimowych w MDK! Zapraszamy dzieciaki na zajęcia:)  2015-01-26

W MDK-u trwa już drugi tydzień ferii zimowych. Dzieciaki spędzają swój wolny czas aktywnie i z pomysłem, mając do dyspozycji mnóstwo przestrzeni do zabawy. Podczas trwania pierwszego tygodnia ferii zimowych mieliśmy mnóstwo ciekawych propozycji dla dzieciaków: byliśmy na seansie filmowym „Wielka szóstka” w kinie „Eva”, prawie codziennie odbywały się wyjścia do Wolińskiego Parku Narodowego, między innymi dzieci poznawały tajemnice mikroskopowania w Centrum Edukacyjno-Muzealnym WPN, odwiedziły Stację Morską Uniwersytetu Szczecińskiego. Oprócz wyjść w teren, codziennie odbywają się zajęcia rękodzielnicze, na których wykonujemy kartki walentynkowe metodą quilingową, kolczyki, bransoletki oraz inne pomysłowe ozdoby, szyjemy ozdoby z filcu, serduszka oraz sówki. Odbywają się warsztaty robienia mydełek, gdzie każde dziecko wykonuje mydła wedle swojego własnego pomysłu, dobierając kształt, kolor, dodatki w postaci suszu kwiatowego oraz kompozycję zapachową, po czym ozdobnie pakujemy nasz własnoręcznie robiony prezent. Dzieciaki bardzo polubiły zabawy na scenie, muzykując i tańcząc, a niektórzy próbują swoich sił jako prowadzący przy mikrofonie, co niewątpliwie dodaje odwagi. W piątek 30 stycznia na zakończenie naszych zajęć odbędzie się konkurs „Mam talent”, gdzie każdy chętny może wystąpić w swojej ulubionej kreacji artystycznej. A tymczasem przed nami jeszcze tydzień zabawy i relaksu!

Zapraszamy wszystkich chętnych na zajęcia do Międzynarodowego Domu Kultury!


>

Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: ”Europa inwestująca w obszary wiejskie” Operacja pn. ”Stworzenie warunków oświetleniowych we foyer Międzynarodowego Domu Kultury oraz organizacja wystawy lokalnego artysty w celu promocji obszaru LSR” mająca na celu: ”Zakup, instalacja oraz montaż profesjonalnego oświetlenia, a także organizacja wystawy lokalnego artysty Bronisława Pietkiewicza ma na celu wyeksponowanie walorów dziedzictwa kulturowego obszaru LSR w budynku Międzynarodowego Domu Kultury w Międzyzdrojach”, współfinansowana jest ze środków Unii Europejskiej w ramach poddziałania 19.2 ”Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność ” w ramach działania” Wsparcie dla rozwoju lokalnego w ramach inicjatywy LEADER”, objętego Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.


> ”Monitoring w MDK w Międzyzdrojach” w ramach działania ”Realizacja lokalnych strategii rozwoju kierowanych przez społeczność” objętego Priorytetem 4. Zwiększenie zatrudnienia i spójności terytorialnej, zawartym w Programie Operacyjnym ”Rybactwo i Morze”, w ramach celu ”Propagowanie dobrostanu społecznego i dziedzictwa kulturowego na obszarach rybackich i obszarach akwakultury, w tym dziedzictwa kulturowego” obejmujęcej ”Tworzenie, rozwój oraz wyposa&zdotenie infrastruktury turystycznej i rekreacyjnej, przeznaczonej na u&zdotytek publiczny, historycznie lub terytorialnie związanej z działalnością rybacką”

Polityka prywatności   © 2004-2023 Międzynarodowy Dom Kultury w Międzyzdrojach

Projekt i wykonanie: Leszek Kowalski