Jesteś naszym 3638783 gościem

Galeria zdjęć:

Pracownia Rękodzieła Artystycznego  2014-01-20

PRACOWNIA RUSZYŁA PEŁNĄ PARĄ
We wtorek 14 stycznia 2014 o godz. 18.00 w Międzynarodowym Domu Kultury w Międzyzdrojach odbyły się pierwsze zajęcia w nowopowstałej Pracowni Rękodzieła Artystycznego. Liczba osób uczestniczących w zajęciach przeszła oczekiwania samych prowadzących, Ani Piecyk i Moniki Jakubowskiej, które były mile zaskoczone frekwencją. Przedstawiony został cel i funkcjonowanie pracowni oraz propozycje technik wykorzystywanych na zajęciach, które spotkały się z uznaniem przybyłych osób.
Pierwsze warsztaty pt. „Quilling – twój wyjątkowy podarunek” były poświęcone quillingowi. Technice z rodzaju papieroplastyki, która polega na zwijaniu pasków kolorowego papieru, formowaniu odpowiednich kształtów i robieniu niesamowitych prac. Uczestniczki podczas zajęć opanowywały tę sztukę i tworzyły swoje pierwsze dzieła, takie jak: motyle, kwiaty, serca, a nawet naszyjniki.
Na warsztatach narodził się pomysł, aby wspólnie zrobić wazon oraz biżuterię metodą quillingu, którą Pracownia Rękodzieła Artystycznego przeznaczy na licytację podczas koncertu charytatywnego dla Zbyszka Mittelstadt.
Zapraszamy osoby dorosłe do uczestnictwa w zajęciach w każdy wtorek o godz. 18.00 w MDK w Międzyzdrojach.

             
>

Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: ”Europa inwestująca w obszary wiejskie” Operacja pn. ”Stworzenie warunków oświetleniowych we foyer Międzynarodowego Domu Kultury oraz organizacja wystawy lokalnego artysty w celu promocji obszaru LSR” mająca na celu: ”Zakup, instalacja oraz montaż profesjonalnego oświetlenia, a także organizacja wystawy lokalnego artysty Bronisława Pietkiewicza ma na celu wyeksponowanie walorów dziedzictwa kulturowego obszaru LSR w budynku Międzynarodowego Domu Kultury w Międzyzdrojach”, współfinansowana jest ze środków Unii Europejskiej w ramach poddziałania 19.2 ”Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność ” w ramach działania” Wsparcie dla rozwoju lokalnego w ramach inicjatywy LEADER”, objętego Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.

Polityka prywatności   © 2004-2022 Międzynarodowy Dom Kultury w Międzyzdrojach
Projekt i wykonanie: Leszek Kowalski