Jesteś naszym 3638746 gościem

Galeria zdjęć:

Pracownia Rękodzieła Artystycznego "Impresje" - Dla Zbyszka  2014-01-29

Zajęcia w Pracowni Rękodzieła Artystycznego „Impresje” w Międzynarodowym Domu Kultury trwają w najlepsze. Efektem dotychczasowych zajęć jest wazon, który został wykonany przez uczestniczki metodą quillingu. Wazon będzie można wylicytować podczas koncertu charytatywnego 1 lutego. Uzyskana kwota zostanie przekazana na rehabilitację Zbyszka Mittelstada.
Serdecznie zapraszamy do udziału w warsztatach w każdy wtorek o godz.18.00 w Międzynarodowym Domu Kultury. W lutym będziemy wykonywać serca, misy oraz koszyki z papierowej wikliny.

     
>

Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: ”Europa inwestująca w obszary wiejskie” Operacja pn. ”Stworzenie warunków oświetleniowych we foyer Międzynarodowego Domu Kultury oraz organizacja wystawy lokalnego artysty w celu promocji obszaru LSR” mająca na celu: ”Zakup, instalacja oraz montaż profesjonalnego oświetlenia, a także organizacja wystawy lokalnego artysty Bronisława Pietkiewicza ma na celu wyeksponowanie walorów dziedzictwa kulturowego obszaru LSR w budynku Międzynarodowego Domu Kultury w Międzyzdrojach”, współfinansowana jest ze środków Unii Europejskiej w ramach poddziałania 19.2 ”Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność ” w ramach działania” Wsparcie dla rozwoju lokalnego w ramach inicjatywy LEADER”, objętego Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.

Polityka prywatności   © 2004-2022 Międzynarodowy Dom Kultury w Międzyzdrojach
Projekt i wykonanie: Leszek Kowalski