Jesteś naszym 3638761 gościem

Galeria zdjęć:

Wielkanocny kiermasz  2014-03-17

WIELKANOCNY KIERMASZ
Pracownia Rękodzieła Artystycznego „Impresje” działa bardzo prężnie od 14 stycznia 2014 r. w Międzynarodowym Domu Kultury pod okiem dwóch młodych instruktorek, Anny Piecyk i Moniki Jakubowskiej. Uczestniczki zajęć wykonują obecnie ozdoby wielkanocne takie jak: kosze z papierowej wikliny, kartki wielkanocne, palmy, a także jajka metodą quillingu, karczochową, patchworkową i z wykorzystaniem piórek oraz cekinów.
Bardzo ciekawą metodę przedstawiła Pani Jolanta Nyrkowska, jedna z uczestniczek warsztatów, która nauczyła panie, jak wykonać wielkanocnego zająca przy użyciu gazet, rolek od papieru toaletowego, folii aluminiowej oraz kleju. Efekty są oszałamiające. Nikt nie przypuszczał, że z tych niepozornych przedmiotów powstaną artystyczne cuda.
Zające, jak i inne ozdoby wielkanocne będzie można zakupić podczas kiermaszu, który odbędzie się 12 kwietnia w Domu Kultury. Pracownia „Impresje” oraz MDK serdecznie zapraszają mieszkańców do wystawienia i prezentacji swoich prac rękodzielniczych. Wszyscy, którzy byliby chętni prosimy o kontakt z Domem Kultury do 7 kwietnia (tel. 91 32-82-600, adres e-mail: biuro@mdkmiedzyzdroje.com)
Serdecznie zapraszamy do udziału w zajęciach w pracowni w każdy wtorek o godz. 18.00 w MDK.

       
>

Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: ”Europa inwestująca w obszary wiejskie” Operacja pn. ”Stworzenie warunków oświetleniowych we foyer Międzynarodowego Domu Kultury oraz organizacja wystawy lokalnego artysty w celu promocji obszaru LSR” mająca na celu: ”Zakup, instalacja oraz montaż profesjonalnego oświetlenia, a także organizacja wystawy lokalnego artysty Bronisława Pietkiewicza ma na celu wyeksponowanie walorów dziedzictwa kulturowego obszaru LSR w budynku Międzynarodowego Domu Kultury w Międzyzdrojach”, współfinansowana jest ze środków Unii Europejskiej w ramach poddziałania 19.2 ”Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność ” w ramach działania” Wsparcie dla rozwoju lokalnego w ramach inicjatywy LEADER”, objętego Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.

Polityka prywatności   © 2004-2022 Międzynarodowy Dom Kultury w Międzyzdrojach
Projekt i wykonanie: Leszek Kowalski