Jesteś naszym 3638717 gościem

Galeria zdjęć:

Przedstawienie słowno-muzyczne ''Papież pokoju i nadziei Jan Paweł II Santo Subito'' 25.04.2014 r.  2014-04-26

W dniu 25 kwietnia w Międzynarodowym Domu Kultury odbyło się przedstawienie słowno -muzyczne "Papież pokoju i nadziei Jan Paweł II Santo Subito". Uroczystość z okazji zbliżającej się kanonizacji Papieża Jana Pawła II przygotował zespół śpiewaczy "Fale", działający przy Międzynarodowym Domu Kultury.
Zgromadzoną publiczność słowem wstępnym powitał ksiądz prałat dr Marian Wiettlieb, który poznał kardynała Wojtyłę osobiście, przebywając w Kolegium Polskim w Rzymie na studiach podyplomowych. Wspominał z wielką nostalgią spotkania z przyszłym Papieżem.
W uroczystej scenerii zabrzmiały znane pieśni, uwielbiane przez Ojca Świętego, recytowano także jego własna poezję, widzowie obejrzeli prezentację multimedialną z historycznymi zdjęciami Ojca Świętego, a w tle rozbrzmiewał głos Papieża.

Publiczność owacyjnie przyjęła występ zespołu "Fale", a koncert dostarczył wiele wzruszeń, pozostawiając niezapomniane wrażenia.

                                 
>

Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: ”Europa inwestująca w obszary wiejskie” Operacja pn. ”Stworzenie warunków oświetleniowych we foyer Międzynarodowego Domu Kultury oraz organizacja wystawy lokalnego artysty w celu promocji obszaru LSR” mająca na celu: ”Zakup, instalacja oraz montaż profesjonalnego oświetlenia, a także organizacja wystawy lokalnego artysty Bronisława Pietkiewicza ma na celu wyeksponowanie walorów dziedzictwa kulturowego obszaru LSR w budynku Międzynarodowego Domu Kultury w Międzyzdrojach”, współfinansowana jest ze środków Unii Europejskiej w ramach poddziałania 19.2 ”Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność ” w ramach działania” Wsparcie dla rozwoju lokalnego w ramach inicjatywy LEADER”, objętego Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.

Polityka prywatności   © 2004-2022 Międzynarodowy Dom Kultury w Międzyzdrojach
Projekt i wykonanie: Leszek Kowalski