Jesteś naszym 3328751 gościem

Galeria zdjęć:

Koncert muzyki fortepianowej w wykonaniu dzieci 28.05.2014 r.  2014-05-29

Fotografie wykonała firma Printis.

28 maja w Sali Teatralnej Międzynarodowego Domu Kultury odbył się koncert muzyczny w wykonaniu dzieci. Wszyscy młodzi artyści na co dzień rozwijają swoje muzyczne zdolności pod kierunkiem instruktora Iny Żołudiewej. Na scenie wystąpiły dzieci w wieku od 6 do 13 lat, prezentując różnorodny repertuar, poczynając od "Musette" Leopolda Mozarta kończąc na utworach muzyki współczesnej. Dla niektórych był to pierwszy występ na scenie, któremu towarzyszyły niezwykłe emocje. Przeżywali również rodzice, którzy licznie zgromadzili się na widowni. Występ dzieci został bardzo ciepło przyjęty przez publiczność, która nagrodziła ich starania wielkimi brawami. Na widowni było sporo dzieci, gości naszego miasta, które obecnie przebywają w Międzyzdrojach na zielonej szkole.
Zaśpiewały dla nas: Hania Kot, Martyna oraz Emilia Deptuła, Matylda Kaszubowska oraz Nadia Kastrau.
Zagrali: Laura Gołębiowska, Zosia Lewandowska, Laura Kober, Agnieszka Szaforz, Wiktoria Sokół, Agata Kowalewska, Emilia Deptuła, Franek Karpowicz, Kacper Trojan, Matylda Kaszubowska oraz Marcelina Stankiewicz.
Cieszy ten fakt, iż dla naszych wychowanków muzyka stała się pasją, źródłem inspiracji, a niektórzy nawet komponują własne utwory, jak robi to Franek Karpowicz.

Po koncercie odbyło się wręczenie dyplomów.
Wszystkim uczestnikom gratulujemy oraz życzymy dalszych sukcesów w ich działalności.

Ina Żołudiewa

                                                 
Polityka prywatności   © 2004-2021 Międzynarodowy Dom Kultury w Międzyzdrojach
Projekt i wykonanie: Leszek Kowalski