Jesteś naszym 3633498 gościem

Galeria zdjęć:

Anna Przybylska NIE ŻYJE!  2014-10-06

Anna Przybylska NIE ŻYJE!
W Międzyzdrojach pozostawiła trwały ślad- odcisk swojej dłoni z osobistym autografem, pozostanie na zawsze w Alei Gwiazd, wśród znanych artystów polskiej sceny. W 2012 roku była w Międzyzdrojach, uczestniczyła w Gali odciskania dłoni. Wszyscy będą ją pamiętać jako wspaniałą aktorkę, cudowną osobę, otwartą na wszystkich i matkę swoich dzieci. Osobisty kontakt z p. Anią to wielki zaszczyt i przyjemność, szkoda, że życie tak krótko trwa, ale w pamięci Organizatorów Festiwalu Gwiazd, przyjaciół i jej fanów pozostanie na wieczność, tak jak jej dłoń w naszej Alei Gwiazd
Anna Przybylska zmarła 5 października w wieku 36 lat. Chorowała na raka trzustki, przegrała walkę z nowotworem. Osierociła trójkę dzieci. Aktorka zmarła w swoim domu w Gdyni w niedzielę, około godziny 15.
Dziś pożegnaliśmy ją tu w Alei Gwiazd na Międzyzdrojskiej Promenadzie, ale pamięć zawsze pozostanie.
Wielkie wyrazy współczucia składamy rodzinie, nasze słowa nigdy nie wyrażą tego jaką stratę w rodzinie, środowisku artystycznym i fanów przyniosło jej wczesne odejście. Aniu żegnamy Ciebie, ale zawsze będziemy pamiętać.
Międzynarodowy Dom Kultury w Międzyzdrojach
Jadwiga Bober z załogą MDK.

   
>

Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: ”Europa inwestująca w obszary wiejskie” Operacja pn. ”Stworzenie warunków oświetleniowych we foyer Międzynarodowego Domu Kultury oraz organizacja wystawy lokalnego artysty w celu promocji obszaru LSR” mająca na celu: ”Zakup, instalacja oraz montaż profesjonalnego oświetlenia, a także organizacja wystawy lokalnego artysty Bronisława Pietkiewicza ma na celu wyeksponowanie walorów dziedzictwa kulturowego obszaru LSR w budynku Międzynarodowego Domu Kultury w Międzyzdrojach”, współfinansowana jest ze środków Unii Europejskiej w ramach poddziałania 19.2 ”Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność ” w ramach działania” Wsparcie dla rozwoju lokalnego w ramach inicjatywy LEADER”, objętego Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.

Polityka prywatności   © 2004-2022 Międzynarodowy Dom Kultury w Międzyzdrojach
Projekt i wykonanie: Leszek Kowalski