Jesteś naszym 3558207 gościem

Galeria zdjęć:

Sukces młodych plastyków z MDK.  2015-04-02

Marta Karwan i Robert Nawe zostali laureatami Powiatowego Przeglądu Twórczości Zespołów Plastycznych Dzieci i Młodzieży w Kamieniu Pomorskim i zakwalifikowali się do finału wojewódzkiego.
Praca plastyczna Marty zdobyła wyróżnienie w kategorii wiekowej 10-12 lat, Robert jest laureatem III miejsca w kategorii wiekowej 13-15 lat. Młodzi twórcy zostali nagrodzeni podczas otwarcia wystawy w Kamieńskim Domu Kultury. Do przeglądu i wystawy powiatowej zakwalifikowano również prace: Zofii Lewandowskiej, Klaudii Ogrodowczyk i Piotra Natkańskiego. Dzieci i młodzież rozwijają się artystycznie w Międzynarodowym Domu Kultury w Międzyzdrojach, pod kierunkiem Anny Mackiewicz.

A.Mackiewicz

   
>

Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: ”Europa inwestująca w obszary wiejskie” Operacja pn. ”Stworzenie warunków oświetleniowych we foyer Międzynarodowego Domu Kultury oraz organizacja wystawy lokalnego artysty w celu promocji obszaru LSR” mająca na celu: ”Zakup, instalacja oraz montaż profesjonalnego oświetlenia, a także organizacja wystawy lokalnego artysty Bronisława Pietkiewicza ma na celu wyeksponowanie walorów dziedzictwa kulturowego obszaru LSR w budynku Międzynarodowego Domu Kultury w Międzyzdrojach”, współfinansowana jest ze środków Unii Europejskiej w ramach poddziałania 19.2 ”Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność ” w ramach działania” Wsparcie dla rozwoju lokalnego w ramach inicjatywy LEADER”, objętego Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.

Polityka prywatności   © 2004-2022 Międzynarodowy Dom Kultury w Międzyzdrojach
Projekt i wykonanie: Leszek Kowalski