Jesteś naszym 3558343 gościem

Galeria zdjęć:

XI TURNIEJ BRYDŻA SPORTOWEGO PARAMI O PUCHAR BURMISTRZA MIĘDZYZDROJÓW 19.04.2015 r.  2015-04-20

W niedzielę 19 kwietnia 2015 r. w Międzynarodowym Domu Kultury w Międzyzdrojach rozegrano XI Turniej Brydża Sportowego Parami o Puchar Burmistrza Międzyzdrojów. W turnieju wzięło udział 45 par m.in.: z Międzyzdrojów, Szczecina, Świnoujścia, Kołobrzegu, Goleniowa, Choszczna, Polic, Koszalina.
Lista zwycięzców:
I miejsce - Tadeusz Kaczanowski i Władysław Tomasiak
II miejsce - Andrzej Waszyński i Adam Hintertan
III miejsce - Hanna Zembrzuska i Roman Gaduła
IV miejsce - Maciej Chrobot i Daniel Fira
V miejsce - Damian Ćwirko i Sławomir Niajko
Najlepszą parą z Międzyzdrojów została para w składzie Ryszard Gaca i Stanisław Kulesza. Najlepszą parą mikstową turnieju została para w składzie Zdzisław Pleskot i Danuta Skowronek.
Gratulujemy zwycięzcom i zapraszamy już za rok na XII Turniej Brydża Sportowego Parami o Puchar burmistrza Międzyzdrojów.

                                                           
>

Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: ”Europa inwestująca w obszary wiejskie” Operacja pn. ”Stworzenie warunków oświetleniowych we foyer Międzynarodowego Domu Kultury oraz organizacja wystawy lokalnego artysty w celu promocji obszaru LSR” mająca na celu: ”Zakup, instalacja oraz montaż profesjonalnego oświetlenia, a także organizacja wystawy lokalnego artysty Bronisława Pietkiewicza ma na celu wyeksponowanie walorów dziedzictwa kulturowego obszaru LSR w budynku Międzynarodowego Domu Kultury w Międzyzdrojach”, współfinansowana jest ze środków Unii Europejskiej w ramach poddziałania 19.2 ”Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność ” w ramach działania” Wsparcie dla rozwoju lokalnego w ramach inicjatywy LEADER”, objętego Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.

Polityka prywatności   © 2004-2022 Międzynarodowy Dom Kultury w Międzyzdrojach
Projekt i wykonanie: Leszek Kowalski