Jesteś naszym 2673359 gościem

Galeria zdjęć:

Wystawa Pracowni Rękodzieła Artystycznego IMPRESJE  2016-02-25

WYSTAWA PRACOWNI RĘKODZIEŁA ARTYSTYCZNEGO „IMPRESJE”

Zapraszamy na wystawę prac uczestników zajęć w Pracowni Rękodzieła Artystycznego „Impresje” w holu Międzynarodowego Domu Kultury w Międzyzdrojach. Swoimi pracami uczestnicy udowadniają, że nie trzeba mieć zdolności artystycznych. Wystarczy pasja i chęć tworzenia, niezależnie od wieku, aby powstały różne ozdoby.
Podczas zajęć uczestnicy uczą się różnych technik m.in.: quillingu, decoupage, filcowania na sucho, papierowej wikliny, karczocha, kanzashi, kusudama, malowania na szkle, szycia, sutaszu, itd. Instruktorki, Anna Piecyk i Monika Jakubowska, uczą również, jak wykorzystać na pierwszy rzut oka niepotrzebne rzeczy i wykonać z nich oryginalne oraz przydatne ozdoby. Z plastikowych butelek powstawały kwiaty i motyle do gumek oraz opasek, a ze skarpet i pończoch można było wyczarować przepiękne maskotki dla dzieci.
Uczestnicy warsztatów co roku włączają się w akcje na Dzień Dziecka, na które uszyli maskotki dla dzieci z Międzyzdrojów, a także personalizowane poduszki dla dzieci z Domu Dziecka w Lubinie. 10 stycznia 2016 r. podczas 24 finału WOŚP można było wylicytować dywanik z wełnianych pomponów w kształcie serca oraz nabyć różne prace na naszym stoisku wspomagając akcję.
Serdecznie dziękujemy Ośrodkowi Pomocy Społecznej oraz Międzynarodowemu Domowi Kultury w Międzyzdrojach za sfinansowanie materiałów na zajęcia. Podziękowania należą się również samym uczestnikom.
W najbliższym czasie będziemy wykonywać kartki, stroiki, jajka i palmy wielkanocne. Zajęcia odbywają się w każdy wtorek o godz. 18.15 w Międzynarodowym Domu Kultury w sali nr 51. Serdecznie zapraszamy wszystkich dorosłych i młodzież od 12. roku życia. (liczba miejsc ograniczona).

       
Polityka prywatności   © 2004-2020 Międzynarodowy Dom Kultury w Międzyzdrojach
Projekt i wykonanie: Leszek Kowalski