Jesteś naszym 4382651 gościem

Galeria zdjęć:

Franciszek Karpowicz zajął I miejsce w Rewii Talentów  2016-03-29


11 marca w sali widowiskowej Miejskiego Domu Kultury w Świnoujściu swoje zdolności artystyczne prezentowali uczniowie Gimnazjum Publicznego nr 2
im. Henryka Sienkiewicza. Na 12 Szkolnym Przeglądzie „Rewii Talentów”
wystąpili: Aleksandra i Adam Gawrońscy –fortepian, Marlene Muschkowitz –fortepian, Michał Hamadyk –akordeon, Tobiasz Krupiński –fortepian. Młodzież także prezentowała się w skeczach , tańcu i śpiewie. Wśród młodych artystów zaprezentował się nasz wychowanek, Franciszek Karpowicz, zajmując I miejsce. Franek od lat uczy się gry na fortepianie w Międzynarodowym Domu Kultury, jego nauczycielem jest Ina Żołudiewa. Franek od kilku lat tworzy własne kompozycje na fortepian, które przykuwają uwagę słuchacza różnorodnością dynamiki, są intrygujące i zaskakujące.
Gratulujemy Frankowi sukcesu i życzymy kolejnych twórczych osiągnięć.

   
>

Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: ”Europa inwestująca w obszary wiejskie” Operacja pn. ”Stworzenie warunków oświetleniowych we foyer Międzynarodowego Domu Kultury oraz organizacja wystawy lokalnego artysty w celu promocji obszaru LSR” mająca na celu: ”Zakup, instalacja oraz montaż profesjonalnego oświetlenia, a także organizacja wystawy lokalnego artysty Bronisława Pietkiewicza ma na celu wyeksponowanie walorów dziedzictwa kulturowego obszaru LSR w budynku Międzynarodowego Domu Kultury w Międzyzdrojach”, współfinansowana jest ze środków Unii Europejskiej w ramach poddziałania 19.2 ”Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność ” w ramach działania” Wsparcie dla rozwoju lokalnego w ramach inicjatywy LEADER”, objętego Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.


> ”Monitoring w MDK w Międzyzdrojach” w ramach działania ”Realizacja lokalnych strategii rozwoju kierowanych przez społeczność” objętego Priorytetem 4. Zwiększenie zatrudnienia i spójności terytorialnej, zawartym w Programie Operacyjnym ”Rybactwo i Morze”, w ramach celu ”Propagowanie dobrostanu społecznego i dziedzictwa kulturowego na obszarach rybackich i obszarach akwakultury, w tym dziedzictwa kulturowego” obejmujęcej ”Tworzenie, rozwój oraz wyposa&zdotenie infrastruktury turystycznej i rekreacyjnej, przeznaczonej na u&zdotytek publiczny, historycznie lub terytorialnie związanej z działalnością rybacką”

Polityka prywatności   © 2004-2023 Międzynarodowy Dom Kultury w Międzyzdrojach

Projekt i wykonanie: Leszek Kowalski