Jesteś naszym 5209342 gościem

Galeria zdjęć:

XII Turniej Brydża Sportowego Parami o Puchar Burmistrza Międzyzdrojów 03.04.2016 r.  2016-04-04

W niedzielę 3 kwietnia 2016 r. w Sali Teatralnej im. prof. Jana Szyrockiego Międzynarodowego Domu Kultury w Międzyzdrojach rozegrano XII Turniej Brydża Sportowego Parami o Puchar Burmistrza Międzyzdrojów.
Turniej otworzyła Zastępca Burmistrza Międzyzdrojów Katarzyna Kutereba - Gnitecka, Dyrektor MDK Artur Duszyński oraz Roman Pawłowski jeden z organizatorów turnieju, wieloletni samorządowiec. Minutą ciszy brydżyści uczcili pamięć Kazimierza Drzewieckiego, jednego z pomysłodawców
i organizatorów międzyzdrojskiego turnieju.
Zgłosiło się 50 par m.in.: z Międzyzdrojów, Szczecina, Świnoujścia, Kołobrzegu, Goleniowa, Choszczna, Polic, Koszalina, Nowogardu. Nawet wśród uczestników znalazł się Bułgar przebywający na wczasach
w Międzyzdrojach.
Sędziami w turnieju byli: Paweł Stężała oraz Lech Mokrzycki.
Lista zwycięzców:
I miejsce – Janusz Hliwa i Wojciech Waszkowiak
II miejsce – Daniel Fira i Waldemar Folbrycht
III miejsce – Przemysław Klęsk i Grzegorz Adamski
IV miejsce – Vasil Valchew i Zbigniew Sawicki
V miejsce – Julian Pisarek i Lechosław Błaźiński
VI miejsce – Marek Goraj i Wacław Stefluk
Najlepszą parą z Międzyzdrojów została para w składzie Krzysztof Małolepszy i Lucjan Marchewka, którzy zajęli 17 miejsce.
Gratulujemy zwycięzcom oraz wszystkim uczestnikom i zapraszamy już za rok na XIII Turniej Brydża Sportowego Parami o Puchar Burmistrza Międzyzdrojów.

                                                                               
>

Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: ”Europa inwestująca w obszary wiejskie” Operacja pn. ”Stworzenie warunków oświetleniowych we foyer Międzynarodowego Domu Kultury oraz organizacja wystawy lokalnego artysty w celu promocji obszaru LSR” mająca na celu: ”Zakup, instalacja oraz montaż profesjonalnego oświetlenia, a także organizacja wystawy lokalnego artysty Bronisława Pietkiewicza ma na celu wyeksponowanie walorów dziedzictwa kulturowego obszaru LSR w budynku Międzynarodowego Domu Kultury w Międzyzdrojach”, współfinansowana jest ze środków Unii Europejskiej w ramach poddziałania 19.2 ”Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność ” w ramach działania” Wsparcie dla rozwoju lokalnego w ramach inicjatywy LEADER”, objętego Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.


”Monitoring w MDK w Międzyzdrojach” w ramach działania ”Realizacja lokalnych strategii rozwoju kierowanych przez społeczność” objętego Priorytetem 4. Zwiększenie zatrudnienia i spójności terytorialnej, zawartym w Programie Operacyjnym ”Rybactwo i Morze”, w ramach celu ”Propagowanie dobrostanu społecznego i dziedzictwa kulturowego na obszarach rybackich i obszarach akwakultury, w tym dziedzictwa kulturowego” obejmujęcej ”Tworzenie, rozwój oraz wyposażenie infrastruktury turystycznej i rekreacyjnej, przeznaczonej na użytek publiczny, historycznie lub terytorialnie związanej z działalnością rybacką”
”Zakup oświetlenia LED RGB wraz z urządzeniami do podświetlania architektury oraz przyrody” w ramach działania ”Realizacja lokalnych strategii rozwoju kierowanych przez społeczność” objętego Priorytetem 4. Zwiększenie zatrudnienia i spójności terytorialnej, objętego Programem Operacyjnym ”Rybactwo i Morze”

Polityka prywatności   © 2004- Międzynarodowy Dom Kultury w Międzyzdrojach

Projekt i wykonanie: Leszek Kowalski