Jesteś naszym 5209593 gościem

Galeria zdjęć:

Międzyzdrojskie Talenty 2016 w Powiatowym Przeglądzie Twórczości Plastycznej Dzieci i Młodzieży.  2016-04-22

We wtorek 19 kwietnia w Kamieńskim Domu Kultury odbyło się podsumowanie Przeglądu Twórczości Plastycznej Dzieci i Młodzieży na etapie powiatowym. Tegoroczny konkurs przebiegał pod hasłem „Okładka mojej ulubionej książki”. Miasto Międzyzdroje reprezentowane było przez uczestników zajęć plastycznych, odbywających się pod kierunkiem Anny Mackiewicz w Międzynarodowym Domu Kultury oraz przez uczniów Szkoły Podstawowej nr 1 im Bolesława Chrobrego, którzy przygotowali prace pod kierunkiem nauczycielek:
Ewy Żabińskiej i Anny Mackiewicz.
Z dużą satysfakcją informujemy, że nasi reprezentanci zdobyli pięć nagród na tym przeglądzie:
I miejsce –Marta Karwan- MDK Międzyzdroje;
III miejsce - Julia Jadanowska- kl.IIIc SP1 Międzyzdroje;
III miejsce –Weronika Kujda – kl.VIc SP1 Międzyzdroje;
Wyróżnienie- Oliwia Sieraczkiewicz- kl.VIa SP1 Międzyzdroje;
Wyróżnienie- Alicja Szulc- MDK Międzyzdroje.

Prace tych uczestników zostały zakwalifikowane do przeglądu wojewódzkiego, który odbędzie się w Świdwinie.

                   
>

Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: ”Europa inwestująca w obszary wiejskie” Operacja pn. ”Stworzenie warunków oświetleniowych we foyer Międzynarodowego Domu Kultury oraz organizacja wystawy lokalnego artysty w celu promocji obszaru LSR” mająca na celu: ”Zakup, instalacja oraz montaż profesjonalnego oświetlenia, a także organizacja wystawy lokalnego artysty Bronisława Pietkiewicza ma na celu wyeksponowanie walorów dziedzictwa kulturowego obszaru LSR w budynku Międzynarodowego Domu Kultury w Międzyzdrojach”, współfinansowana jest ze środków Unii Europejskiej w ramach poddziałania 19.2 ”Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność ” w ramach działania” Wsparcie dla rozwoju lokalnego w ramach inicjatywy LEADER”, objętego Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.


”Monitoring w MDK w Międzyzdrojach” w ramach działania ”Realizacja lokalnych strategii rozwoju kierowanych przez społeczność” objętego Priorytetem 4. Zwiększenie zatrudnienia i spójności terytorialnej, zawartym w Programie Operacyjnym ”Rybactwo i Morze”, w ramach celu ”Propagowanie dobrostanu społecznego i dziedzictwa kulturowego na obszarach rybackich i obszarach akwakultury, w tym dziedzictwa kulturowego” obejmujęcej ”Tworzenie, rozwój oraz wyposażenie infrastruktury turystycznej i rekreacyjnej, przeznaczonej na użytek publiczny, historycznie lub terytorialnie związanej z działalnością rybacką”
”Zakup oświetlenia LED RGB wraz z urządzeniami do podświetlania architektury oraz przyrody” w ramach działania ”Realizacja lokalnych strategii rozwoju kierowanych przez społeczność” objętego Priorytetem 4. Zwiększenie zatrudnienia i spójności terytorialnej, objętego Programem Operacyjnym ”Rybactwo i Morze”

Polityka prywatności   © 2004- Międzynarodowy Dom Kultury w Międzyzdrojach

Projekt i wykonanie: Leszek Kowalski