Jesteś naszym 5009027 gościem

Galeria zdjęć:

Koncert „ Muzyczna mozaika”   2016-05-20

19 maja w Międzynarodowym Domu Kultury odbył się koncert „ Muzyczna mozaika”. W koncercie wzięły udział dzieci z pracowni muzycznej, wokalnej i instrumentalnej, działającej w MDK pod kierownictwem Iny Żołudiewej. Najmłodsze uczestniczki zajęć wokalnych zaprezentowały się po raz pierwszy na scenie, zbierając wielkie brawa od rodziców i gości, zgromadzonych na widowni. W występach wokalnych wzięły udział: Gabriela Sobańska, Ania Szulc, Laura Gołębiowska, Paulina Żołnierun, Zuzia Głod, Julia Bartkiewicz, Nadia Kastrau, Hania Kot, Karolina Różycka, Natalia Kazaniecka, Karolina Romańska. Ciąg dalszy koncertu uświetniły występy młodych i bardzo młodych pianistów. Wystąpili: Hania Tereszczyk, Oliwia Wilczyńska, Klaudia Nowak, Gabriela Sobańska, Maja Duszyńska, Marysia Lewandowska, Zosia Lewandowska, Agata Kowalewska, Asia Wilczek, Laura Kober, Agnieszka Szaforz, Julia Krzemińźniak, Franciszek Karpowicz i Laura Gołębiowska. Dzieci zaprezentowały różnorodny repertuar, poczynając od łatwych piosenek, poprzez nowoczesne hity w opracowaniach na cztery ręce, kończąc Polonezem Fryderyka Chopina. Młodzi artyści otrzymali wielkie brawa od publiczności. Wieczór zakończył się wręczeniem dyplomów i upominków oraz słodką niespodzianką. Gratulujemy młodym artystom udanych występów i bardzo cieszymy się z ich rozwoju. Budujący jest fakt, że tak liczne grono dzieci rozwija swoje muzyczne pasje w Międzynarodowym Domu Kultury.

                                                                                                                                           
>

Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: ”Europa inwestująca w obszary wiejskie” Operacja pn. ”Stworzenie warunków oświetleniowych we foyer Międzynarodowego Domu Kultury oraz organizacja wystawy lokalnego artysty w celu promocji obszaru LSR” mająca na celu: ”Zakup, instalacja oraz montaż profesjonalnego oświetlenia, a także organizacja wystawy lokalnego artysty Bronisława Pietkiewicza ma na celu wyeksponowanie walorów dziedzictwa kulturowego obszaru LSR w budynku Międzynarodowego Domu Kultury w Międzyzdrojach”, współfinansowana jest ze środków Unii Europejskiej w ramach poddziałania 19.2 ”Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność ” w ramach działania” Wsparcie dla rozwoju lokalnego w ramach inicjatywy LEADER”, objętego Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.


”Monitoring w MDK w Międzyzdrojach” w ramach działania ”Realizacja lokalnych strategii rozwoju kierowanych przez społeczność” objętego Priorytetem 4. Zwiększenie zatrudnienia i spójności terytorialnej, zawartym w Programie Operacyjnym ”Rybactwo i Morze”, w ramach celu ”Propagowanie dobrostanu społecznego i dziedzictwa kulturowego na obszarach rybackich i obszarach akwakultury, w tym dziedzictwa kulturowego” obejmujęcej ”Tworzenie, rozwój oraz wyposażenie infrastruktury turystycznej i rekreacyjnej, przeznaczonej na użytek publiczny, historycznie lub terytorialnie związanej z działalnością rybacką”
”Zakup oświetlenia LED RGB wraz z urządzeniami do podświetlania architektury oraz przyrody” w ramach działania ”Realizacja lokalnych strategii rozwoju kierowanych przez społeczność” objętego Priorytetem 4. Zwiększenie zatrudnienia i spójności terytorialnej, objętego Programem Operacyjnym ”Rybactwo i Morze”

Polityka prywatności   © 2004- Międzynarodowy Dom Kultury w Międzyzdrojach

Projekt i wykonanie: Leszek Kowalski