Jesteś naszym 3638628 gościem

Galeria zdjęć:

Koncert Edyty Geppert w MDK 14.11.2016 r.  2016-11-15

14 listopada w Międzynarodowym Domu Kultury odbył się koncert Edyty Geppert. Wybitna artystka, obdarzona niesamowitą charyzmą, niezwykła osobowość sceniczna, śpiewająca jak sama mówi „o tym, co sercu bliskie i drogie”. Edyta Geppert znana jest polskiej publiczności z takich evergreenów jak „Och życie, kocham cię nad życie”, „Nie żałuję”, „Jaka róża taki cierń”
Laureatka wielu prestiżowych międzynarodowych festiwali muzycznych, m.in. wygrała Międzynarodowy Festiwal Piosenki w Bratysławie, otrzymała dwa Wiktory dla najciekawszej osobowości TV, czterokrotna zdobywczyni Grand Prix na Festiwalu Piosenki w Opolu, odznaczona Honorowym Złotym Mikrofonem –nagroda przyznawana przez Zarząd Polskiego Radia.
Artystce przy fortepianie towarzyszył Piotr Matuszczyk, na trąbce – Jerzy Szarecki, całość wyreżyserował Piotr Loretz.
Półtoragodzinny koncert był prawdziwą ucztą dla wielbicieli teatru piosenki, grą świateł i emocji, wyrazem interpretatorskiego kunsztu artystki. Z pewnością wywołał wiele wspomnień, wzruszeń i podróży w czasie….
Po koncercie odbyła się sesja autografowa.

                                                                                                   
>

Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: ”Europa inwestująca w obszary wiejskie” Operacja pn. ”Stworzenie warunków oświetleniowych we foyer Międzynarodowego Domu Kultury oraz organizacja wystawy lokalnego artysty w celu promocji obszaru LSR” mająca na celu: ”Zakup, instalacja oraz montaż profesjonalnego oświetlenia, a także organizacja wystawy lokalnego artysty Bronisława Pietkiewicza ma na celu wyeksponowanie walorów dziedzictwa kulturowego obszaru LSR w budynku Międzynarodowego Domu Kultury w Międzyzdrojach”, współfinansowana jest ze środków Unii Europejskiej w ramach poddziałania 19.2 ”Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność ” w ramach działania” Wsparcie dla rozwoju lokalnego w ramach inicjatywy LEADER”, objętego Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.

Polityka prywatności   © 2004-2022 Międzynarodowy Dom Kultury w Międzyzdrojach
Projekt i wykonanie: Leszek Kowalski