Jesteś naszym 3162993 gościem

Galeria zdjęć:

Dzień Kobiet w MDK 08.03.2017 r.  2017-03-10

Jaka jest kobieta idealna? Jaki jest przepis na bycie jednocześnie matką, żoną, osiągać sukcesy zawodowe, nadążyć ze wszystkim w natłoku obowiązków, a najważniejsze – być szczęśliwą? Spektakl „Kobieta idealna” w wykonaniu sekcji dziecięcej Teatru Rodzinnego „Fantazja” pod kierownictwem Ewy Sobolewskiej –Kaśkosz był odpowiedzią na te pytania.
Otóż, okazuje się, że wszystkie kobiety są idealne, nawet te posiadające wady, bo któż jest bez wad. Młodzi aktorzy zebrali ogromne brawa od tłumnie zgromadzonej publiczności.
Następnym punktem wieczoru była premiera przedstawienia „Ciao, Italy” Teatru Rodzinnego „Fantazja” pod kierownictwem Aliny Poskart. Spektakl opowiada o zabawnych perypetiach starego kawalera z Włoch, który szuka swojej drugiej połówki w Polsce. Opowieść, przeplatana znanymi hitami włoskiej estrady, śpiewaniem, gotowaniem i zwiedzaniem z wątkiem miłosnym w tle. Tego wieczoru na scenie wystąpił również zespół „Bryza”, prezentując swoje największe przeboje. Występy artystów jak zawsze spotkały się z bardzo ciepłym odbiorem publiczności.
W tym szczególnym dniu każda kobieta w MDK została obdarowana symbolicznym wiosennym tulipanem oraz wspólnie z męską częścią Nadmorskiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku przygotowaliśmy mały bufecik.

                                                                                                                                                                                                                                                                                                           
Polityka prywatności   © 2004-2021 Międzynarodowy Dom Kultury w Międzyzdrojach
Projekt i wykonanie: Leszek Kowalski