Jesteś naszym 3633314 gościem

Galeria zdjęć:

XIII Turniej Brydża Sportowego Parami o puchar Burmistrza Międzyzdrojów w ramach VII Grand Prix Pomorza Zachodniego OTP 19.03.2017 r.  2017-03-20

W niedzielę 19 marca 2017 r. w Międzynarodowym Domu Kultury w Międzyzdrojach rozegrano XIII Turniej Brydża Sportowego Parami o Puchar Burmistrza Międzyzdrojów w ramach VII Grand Prix Pomorza Zachodniego OTP.
Turniej otworzył w imieniu Burmistrza Międzyzdrojów, gospodarz MDK Artur Duszyński, Roman Pawłowski jeden z organizatorów turnieju oraz Paweł Stężała przedstawiciel zarządu ZZBS.
Do turnieju zgłosiło się 48 par m.in.: z Międzyzdrojów, Świnoujścia, Szczecina, Choszczna, Koszalina, Drawska Pomorskiego, Darłowa, Goleniowa, Złocieńca. Sędziami w turnieju byli: Jerzy Świderski oraz Lech Mokrzycki.
Lista zwycięzców:
I miejsce – Adam Małdyk i Grzegorz Rybacki
II miejsce – Edward Kaczmarek i Agata Pyclik-Chojenka
III miejsce – Marek Wawrzyniak i Jerzy Kullas
IV miejsce – Piotr Klimacki i Andrzej Waszyński
V miejsce – Marcin Wiliński i Radosław Szymczak
VI miejsce – Stanisław Grzyb i Wojciech Witkowski
Najlepszą parą reprezentującą Międzyzdroje została para w składzie Stanisław Kulesza i Paweł Stężała, którzy zajęli 9 miejsce.
Gratulujemy zwycięzcom oraz wszystkim uczestnikom i zapraszamy już za rok na XIV Turniej Brydża Sportowego Parami o Puchar Burmistrza Międzyzdrojów.

                                                                                                                                                     
>

Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: ”Europa inwestująca w obszary wiejskie” Operacja pn. ”Stworzenie warunków oświetleniowych we foyer Międzynarodowego Domu Kultury oraz organizacja wystawy lokalnego artysty w celu promocji obszaru LSR” mająca na celu: ”Zakup, instalacja oraz montaż profesjonalnego oświetlenia, a także organizacja wystawy lokalnego artysty Bronisława Pietkiewicza ma na celu wyeksponowanie walorów dziedzictwa kulturowego obszaru LSR w budynku Międzynarodowego Domu Kultury w Międzyzdrojach”, współfinansowana jest ze środków Unii Europejskiej w ramach poddziałania 19.2 ”Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność ” w ramach działania” Wsparcie dla rozwoju lokalnego w ramach inicjatywy LEADER”, objętego Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.

Polityka prywatności   © 2004-2022 Międzynarodowy Dom Kultury w Międzyzdrojach
Projekt i wykonanie: Leszek Kowalski