Jesteś naszym 3269199 gościem

Galeria zdjęć:

XIII Turniej Brydża Sportowego Parami o puchar Burmistrza Międzyzdrojów w ramach VII Grand Prix Pomorza Zachodniego OTP 19.03.2017 r.  2017-03-20

W niedzielę 19 marca 2017 r. w Międzynarodowym Domu Kultury w Międzyzdrojach rozegrano XIII Turniej Brydża Sportowego Parami o Puchar Burmistrza Międzyzdrojów w ramach VII Grand Prix Pomorza Zachodniego OTP.
Turniej otworzył w imieniu Burmistrza Międzyzdrojów, gospodarz MDK Artur Duszyński, Roman Pawłowski jeden z organizatorów turnieju oraz Paweł Stężała przedstawiciel zarządu ZZBS.
Do turnieju zgłosiło się 48 par m.in.: z Międzyzdrojów, Świnoujścia, Szczecina, Choszczna, Koszalina, Drawska Pomorskiego, Darłowa, Goleniowa, Złocieńca. Sędziami w turnieju byli: Jerzy Świderski oraz Lech Mokrzycki.
Lista zwycięzców:
I miejsce – Adam Małdyk i Grzegorz Rybacki
II miejsce – Edward Kaczmarek i Agata Pyclik-Chojenka
III miejsce – Marek Wawrzyniak i Jerzy Kullas
IV miejsce – Piotr Klimacki i Andrzej Waszyński
V miejsce – Marcin Wiliński i Radosław Szymczak
VI miejsce – Stanisław Grzyb i Wojciech Witkowski
Najlepszą parą reprezentującą Międzyzdroje została para w składzie Stanisław Kulesza i Paweł Stężała, którzy zajęli 9 miejsce.
Gratulujemy zwycięzcom oraz wszystkim uczestnikom i zapraszamy już za rok na XIV Turniej Brydża Sportowego Parami o Puchar Burmistrza Międzyzdrojów.

                                                                                                                                                     
Polityka prywatności   © 2004-2021 Międzynarodowy Dom Kultury w Międzyzdrojach
Projekt i wykonanie: Leszek Kowalski