Jesteś naszym 3637190 gościem

Galeria zdjęć:

Koncert w wykonaniu dzieci ''Allegro Giocoso'' 07.06.2017 r.  2017-06-07

7 czerwca w Międzynarodowym Domu Kultury odbył się koncert muzyczny „ Allegro giocoso” . Na scenie zaprezentowały się dzieci z pracowni wokalnej i instrumentalnej działającej w Międzynarodowym Domu Kultury. Na scenie w odsłonie wokalnej wystąpiły:
Hania Kot, Zuzia Głod, Gabriela Sobańska, Ania Szulc, Emilia Hnat, Paulina Żołnierun, Laura Gołębiowska, Nadia Kastrau. Na fortepianie zagrały: Marta Aftewicz, Maja Duszyńska, Marysia Lewandowska, Aniela Nowicka, Agata Kowalewska, Nadia Kastrau, Laura Gołębiowska, Hania Tereszczyk, Julia Krzemińźniak i Gabriela Sobańska.
Dzieci zaprezentowały różnorodny repertuar, od łatwych piosenek po współczesne opracowania utworów muzyki pop na 4 ręce. Rodzice nagrodzili swoje pociechy gromkimi brawami. Koncert prowadziły Agata Kowalewska i Nadia Kastrau.

W tym roku dzieci z pracowni muzycznej, działającej przy MDK kilkakrotnie brały udział w Międzynarodowym Projekcie „Karawana Kultury”:
zespół wokalny Singerella dwukrotnie laureat III stopnia;
Marysia Lewandowska –laureat II stopnia w kategorii fortepian;
Zofia Lewandowska –laureat II stopnia w kategorii fortepian;
Zespół wokalny Singerella został wyróżniony w Powiatowym Przeglądzie Piosenki Dziecięcej;
Hania Kot – wyróżnienie w Powiatowym Przeglądzie Piosenki Dziecięcej;
Gabriela Sobańska – I miejsce w Konkursie Piosenki „ O złotą nutkę” w Wolinie;
Gabriela Sobańska - I miejsce w szkolnym konkursie piosenki w Dargobądzu;

Przed nami udział w kolejnych konkursach i projektach.
Gratulujemy wszystkim wykonawcom udanych występów i życzymy udanych wakacji!

                                                                                                             
>

Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: ”Europa inwestująca w obszary wiejskie” Operacja pn. ”Stworzenie warunków oświetleniowych we foyer Międzynarodowego Domu Kultury oraz organizacja wystawy lokalnego artysty w celu promocji obszaru LSR” mająca na celu: ”Zakup, instalacja oraz montaż profesjonalnego oświetlenia, a także organizacja wystawy lokalnego artysty Bronisława Pietkiewicza ma na celu wyeksponowanie walorów dziedzictwa kulturowego obszaru LSR w budynku Międzynarodowego Domu Kultury w Międzyzdrojach”, współfinansowana jest ze środków Unii Europejskiej w ramach poddziałania 19.2 ”Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność ” w ramach działania” Wsparcie dla rozwoju lokalnego w ramach inicjatywy LEADER”, objętego Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.

Polityka prywatności   © 2004-2022 Międzynarodowy Dom Kultury w Międzyzdrojach
Projekt i wykonanie: Leszek Kowalski