Jesteś naszym 4919248 gościem

Galeria zdjęć:

Powiatowy Przegląd Piosenki Dziecięcej 21.04.2018  2018-04-23


21 kwietnia w Międzynarodowym Domu Kultury odbyły się dwa przeglądy Amatorskiego Ruchu Artystycznego – etapy powiatowe Wojewódzkiego Przeglądu Piosenki Dziecięcej i Wojewódzkiego Przeglądu Solistów
i Muzycznych Zespołów Estradowych. W przeglądach wzięli udział soliści oraz zespoły ze Świnoujścia, Dziwnowa, Kamienia Pomorskiego, Dargobądza, Domysłowa i Międzyzdrojów.

Jury w składzie:
Beata Urbanowicz – muzyk, aranżer, współpracownik Działu Edukacji Artystycznej Zamku Książąt Pomorskich
w Szczecinie
Iwona Wojda – nauczyciel muzyki, dyrygent, organista
Andrzej Mleczko – muzyk, wieloletni działacz kultury
po wysłuchaniu 18 prezentacji postanowiło zakwalifikować do Wojewódzkiego Przeglądu Piosenki Dziecięcej następujących uczestników:

1. Wojciech Brenda z Kamienia Pomorskiego z piosenką Laleczka z saskiej porcelany

2. Julia Masiewicz z Miejskiego Domu Kultury w Świnoujściu – filia Warszów
instruktor Magdalena Tereszko
3. Emilia Hnat z Międzynarodowego Domu Kultury w Międzyzdrojach
instruktor Inna Zholudeva
4. Marta Aftewicz z Międzynarodowego Domu Kultury w Międzyzdrojach
instruktor Inna Zholudeva
5. Katarzyna Stryczek z Kamieńskiego Domu Kultury
instruktor Valerii Burianenko
Jury ponadto postanowiło wyróżnić Gabrielę Sobańską z Międzynarodowego Domu Kultury – instruktor Inna Zholudeva,
Olimpię Emeschajmer ze Szkoły Podstawowej w Dziwnowie – instruktor Renata Klimecka

Jury w składzie Andrzej Mleczko, Beata Urbanowicz i Iwona Wojda zakwalifikowali do Wojewódzkiego Przeglądu Solistów i Muzycznych Zespołów Estradowych Esterę Donart ze Szkoły Podstawowej w Dziwnowie – instruktor Renata Klimecka.
Gratulujemy wszystkim uczestnikom przeglądów udanych prezentacji
i życzymy dalszych sukcesów!
Dziękujemy instruktorom za przygotowanie dzieci do konkursu i życzymy powodzenia w etapie wojewódzkim.

                                                                                                                                       
>

Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: ”Europa inwestująca w obszary wiejskie” Operacja pn. ”Stworzenie warunków oświetleniowych we foyer Międzynarodowego Domu Kultury oraz organizacja wystawy lokalnego artysty w celu promocji obszaru LSR” mająca na celu: ”Zakup, instalacja oraz montaż profesjonalnego oświetlenia, a także organizacja wystawy lokalnego artysty Bronisława Pietkiewicza ma na celu wyeksponowanie walorów dziedzictwa kulturowego obszaru LSR w budynku Międzynarodowego Domu Kultury w Międzyzdrojach”, współfinansowana jest ze środków Unii Europejskiej w ramach poddziałania 19.2 ”Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność ” w ramach działania” Wsparcie dla rozwoju lokalnego w ramach inicjatywy LEADER”, objętego Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.


”Monitoring w MDK w Międzyzdrojach” w ramach działania ”Realizacja lokalnych strategii rozwoju kierowanych przez społeczność” objętego Priorytetem 4. Zwiększenie zatrudnienia i spójności terytorialnej, zawartym w Programie Operacyjnym ”Rybactwo i Morze”, w ramach celu ”Propagowanie dobrostanu społecznego i dziedzictwa kulturowego na obszarach rybackich i obszarach akwakultury, w tym dziedzictwa kulturowego” obejmujęcej ”Tworzenie, rozwój oraz wyposażenie infrastruktury turystycznej i rekreacyjnej, przeznaczonej na użytek publiczny, historycznie lub terytorialnie związanej z działalnością rybacką”
”Zakup oświetlenia LED RGB wraz z urządzeniami do podświetlania architektury oraz przyrody” w ramach działania ”Realizacja lokalnych strategii rozwoju kierowanych przez społeczność” objętego Priorytetem 4. Zwiększenie zatrudnienia i spójności terytorialnej, objętego Programem Operacyjnym ”Rybactwo i Morze”

Polityka prywatności   © 2004-2023 Międzynarodowy Dom Kultury w Międzyzdrojach

Projekt i wykonanie: Leszek Kowalski