Jesteś naszym 3558237 gościem

Galeria zdjęć:

I feel good, czyli muzyczne szaleństwo w MDK  2018-06-05


W Międzyzdrojach pogoda prawdziwie letnia – przedsmak wakacji…
Miłą przerwą od szkolnych obowiązków były dziś warsztaty muzyczne, na które zaprosiliśmy uczniów Szkoły Podstawowej nr 1 im. Bolesława Chrobrego w Międzyzdrojach.
Odróżnić Pieski małe dwa od Kankana – okazuje się, że dla dzieci to nic prostszego! Zagrać na bum bum rurkach – też żaden problem, zwłaszcza gdy się ma wirtualnego dyrygenta!
Zabawa muzyczna z wykorzystaniem bum bum rurek niesie za sobą wiele korzyści, przede wszystkim rozwija słuch, poczucie rytmu, umiejętność współdziałania w grupie. Nauka muzyki za pomocą kolorów z wykorzystaniem znanych piosenek w nowoczesnych aranżacjach jest bardzo atrakcyjna dla dzieci. Bum Bum Rurkowa orkiestra którą w czasie takich zajęć tworzą dzieci, jest najlepszym sprawdzonym sposobem na udaną zabawę i edukację muzyczną.

                                                                                                           
>

Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: ”Europa inwestująca w obszary wiejskie” Operacja pn. ”Stworzenie warunków oświetleniowych we foyer Międzynarodowego Domu Kultury oraz organizacja wystawy lokalnego artysty w celu promocji obszaru LSR” mająca na celu: ”Zakup, instalacja oraz montaż profesjonalnego oświetlenia, a także organizacja wystawy lokalnego artysty Bronisława Pietkiewicza ma na celu wyeksponowanie walorów dziedzictwa kulturowego obszaru LSR w budynku Międzynarodowego Domu Kultury w Międzyzdrojach”, współfinansowana jest ze środków Unii Europejskiej w ramach poddziałania 19.2 ”Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność ” w ramach działania” Wsparcie dla rozwoju lokalnego w ramach inicjatywy LEADER”, objętego Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.

Polityka prywatności   © 2004-2022 Międzynarodowy Dom Kultury w Międzyzdrojach
Projekt i wykonanie: Leszek Kowalski