Jesteś naszym 5008940 gościem

Galeria zdjęć:

'Bajkowe poszukiwanie wiosny' 29.03.2019 r.  2019-04-01

Bajkowe poszukiwanie wiosny w MDK

29 marca na scenie MDK odbył się spektakl teatralno –muzyczny w wykonaniu zespołu „Wesołe Hity”. Zespół działa przy Międzynarodowym Domu Kultury a kierownikiem artystycznym dzieci jest Pani Joanna Kieler. Przedszkolaki z wielkim zaangażowaniem śpiewały i tańczyły, wszystkim dopisywał świetny nastrój. Krasnoludki, myszka Minnie, Czerwony Kapturek, Anna, Księżniczka Bella, Elza, Pani Zima, Motyl wyruszyli na poszukiwanie Pani Wiosny. Chyba te piękne tańce i śpiewy sprawiły, że wreszcie Pani Wiosna się obudziła i zagościła już na dobre! W drugiej części koncertu wystąpił zespół Singerella oraz soliści ze studia piosenki, działającego przy Międzynarodowym Domu Kultury: Marta Aftewicz, Gabriela Sobańska, Aniela Gładka-Nowicka i Martyna Paluch. Dziewczyny zaprezentowały najpiękniejsze piosenki z bajek Walta Disneya. Wspaniałą oprawę taneczną zapewnili Martyna Brzezicka i Kornel Przybyłek ze Szkoły Tańca Jantar.

                                                                                     
>

Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: ”Europa inwestująca w obszary wiejskie” Operacja pn. ”Stworzenie warunków oświetleniowych we foyer Międzynarodowego Domu Kultury oraz organizacja wystawy lokalnego artysty w celu promocji obszaru LSR” mająca na celu: ”Zakup, instalacja oraz montaż profesjonalnego oświetlenia, a także organizacja wystawy lokalnego artysty Bronisława Pietkiewicza ma na celu wyeksponowanie walorów dziedzictwa kulturowego obszaru LSR w budynku Międzynarodowego Domu Kultury w Międzyzdrojach”, współfinansowana jest ze środków Unii Europejskiej w ramach poddziałania 19.2 ”Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność ” w ramach działania” Wsparcie dla rozwoju lokalnego w ramach inicjatywy LEADER”, objętego Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.


”Monitoring w MDK w Międzyzdrojach” w ramach działania ”Realizacja lokalnych strategii rozwoju kierowanych przez społeczność” objętego Priorytetem 4. Zwiększenie zatrudnienia i spójności terytorialnej, zawartym w Programie Operacyjnym ”Rybactwo i Morze”, w ramach celu ”Propagowanie dobrostanu społecznego i dziedzictwa kulturowego na obszarach rybackich i obszarach akwakultury, w tym dziedzictwa kulturowego” obejmujęcej ”Tworzenie, rozwój oraz wyposażenie infrastruktury turystycznej i rekreacyjnej, przeznaczonej na użytek publiczny, historycznie lub terytorialnie związanej z działalnością rybacką”
”Zakup oświetlenia LED RGB wraz z urządzeniami do podświetlania architektury oraz przyrody” w ramach działania ”Realizacja lokalnych strategii rozwoju kierowanych przez społeczność” objętego Priorytetem 4. Zwiększenie zatrudnienia i spójności terytorialnej, objętego Programem Operacyjnym ”Rybactwo i Morze”

Polityka prywatności   © 2004- Międzynarodowy Dom Kultury w Międzyzdrojach

Projekt i wykonanie: Leszek Kowalski