Jesteś naszym 2602047 gościem

Galeria zdjęć:

Koncert fortepianowy w wykonaniu młodych pianistów i wokalistów z MDK 28.05.2019 r.  2019-05-31

28 maja w MDK wystąpili młodzi pianiści i wokaliści. Koncert był podsumowaniem działalności pracowni wokalnej i instrumentalnej działającej przy Międzynarodowym Domu Kultury. Zarówno najmłodsi jak i starsi uczniowie zaprezentowali na scenie swoje umiejętności. Stary cylinder magika, Chińska parasolka z czerwonymi frędzelkami, Fontanna w deszczu i wiele innych muzycznych opowieści, piosenki z bajek i nie tylko.
Dzieci biorą udział w międzynarodowych konkursach i przeglądach, co pozwala zdobywać nowe doświadczenia, poznawać inne kultury, i co najważniejsze, motywuje do pracy.
Gratulujemy uczestnikom konkursów i festiwali, a w tym roku zdobywcy tytułów laureata Międzynarodowego Festiwalu Karawana Kultury 1 i 2 stopnia: Natalia Tereszczyk, Hanna Tereszczyk, Nadia Kastrau, Gabriela Sobańska, Aniela Gładka –Nowicka, Agata Kowalewska, Julia Krzemińźniak. Aniela Gładka-Nowicka po raz kolejny będzie reprezentować Międzynarodowy Dom Kultury na Zamku Książąt Pomorskich w Szczecinie na Wojewódzkim Przeglądzie Piosenki Dziecięcej. Wyróżnienia zdobyły Gabriela Sobańska i Marta Aftewicz. Życzymy kolejnych sukcesów!

                                                                       
Polityka prywatności   © 2004-2019 Międzynarodowy Dom Kultury w Międzyzdrojach
Projekt i wykonanie: Leszek Kowalski