Jesteś naszym 5209425 gościem

Galeria zdjęć:

Spektakl Teatralny ""FANABERIE"" w reżyserii Michała Janickiego 08.03.2020 r.  2020-03-08

Dzień Kobiet w Międzynarodowym Domu Kultury


8 marca w Międzynarodowym Domu Kultury odbył się spektakl Teatru Kameralnego "Fanaberie" w reżyserii Michała Janickiego. W sztuce zagrali Grażyna Nieciecka-Puchalik, Michał Janicki i Jacek Poks. W święto kobiet - o kobiecych losach, wachlarzu emocji i perypetiach w związkach. Sztuka bawi, cięty dowcip trafia w sedno, a widzom dopisuje świetny humor.
Życzenia wszystkim paniom złożyli Burmistrz Międzyzdrojów Mateusz Bobek i Dyrektor Międzynarodowego Domu Kultury w Międzyzdrojach Artur Duszyński. Każda kobieta została obdarowana symbolicznym kwiatkiem.
Podczas tego wydarzenia odbyła się zbiórka charytatywna na rzecz mieszkańca Międzyzdrojów Krzysztofa Trojanowskiego. Akcję zorganizowało Międzyzdrojskie Stowarzyszenie "Rodzina". Poczęstunek ufundowało Avocado Międzyzdroje oraz koleżanki Krzysztofa ze szkolnej ławki. Odbyła się także licytacja biletów w pierwszym rzędzie na 30.04 na Kabaret „Od A do Z, od Andrzeja do Zaorskiego”. W ramach zbiórki udało się zebrać kwotę 5251,44, która w całości zostanie przekazana na zakup protezy, leczenie i rehabilitację Krzysztofa Trojanowskiego.

                                                                                                                                                                         
>

Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: ”Europa inwestująca w obszary wiejskie” Operacja pn. ”Stworzenie warunków oświetleniowych we foyer Międzynarodowego Domu Kultury oraz organizacja wystawy lokalnego artysty w celu promocji obszaru LSR” mająca na celu: ”Zakup, instalacja oraz montaż profesjonalnego oświetlenia, a także organizacja wystawy lokalnego artysty Bronisława Pietkiewicza ma na celu wyeksponowanie walorów dziedzictwa kulturowego obszaru LSR w budynku Międzynarodowego Domu Kultury w Międzyzdrojach”, współfinansowana jest ze środków Unii Europejskiej w ramach poddziałania 19.2 ”Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność ” w ramach działania” Wsparcie dla rozwoju lokalnego w ramach inicjatywy LEADER”, objętego Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.


”Monitoring w MDK w Międzyzdrojach” w ramach działania ”Realizacja lokalnych strategii rozwoju kierowanych przez społeczność” objętego Priorytetem 4. Zwiększenie zatrudnienia i spójności terytorialnej, zawartym w Programie Operacyjnym ”Rybactwo i Morze”, w ramach celu ”Propagowanie dobrostanu społecznego i dziedzictwa kulturowego na obszarach rybackich i obszarach akwakultury, w tym dziedzictwa kulturowego” obejmujęcej ”Tworzenie, rozwój oraz wyposażenie infrastruktury turystycznej i rekreacyjnej, przeznaczonej na użytek publiczny, historycznie lub terytorialnie związanej z działalnością rybacką”
”Zakup oświetlenia LED RGB wraz z urządzeniami do podświetlania architektury oraz przyrody” w ramach działania ”Realizacja lokalnych strategii rozwoju kierowanych przez społeczność” objętego Priorytetem 4. Zwiększenie zatrudnienia i spójności terytorialnej, objętego Programem Operacyjnym ”Rybactwo i Morze”

Polityka prywatności   © 2004- Międzynarodowy Dom Kultury w Międzyzdrojach

Projekt i wykonanie: Leszek Kowalski