Jesteś naszym 5269005 gościem

Galeria zdjęć:

Spotkanie z Joanną Bartel w Międzynarodowym Domu Kultury 23.07.2020 r.  2020-07-24

Spotkanie z Joanną Bartel w Międzynarodowym Domu Kultury
23 lipca w Międzynarodowym Domu Kultury w Międzyzdrojach odbyło się spotkanie z polską aktorką, artystką kabaretową, wokalistką Joanną Bartel. Satyryczny stand-up to jej żywioł - znana z niezwykłego poczucia humoru, żartować potrafi ze wszystkiego. Ma wielki dystans do siebie i nieograniczone pokłady energii. Zaśpiewała dla publiczności piosenki własnego autorstwa. O sobie mówiła tak: "..miałam zostać artystą grafikiem, ale ukradła mnie scena". Absolwentka Wydziału Grafiki na Akademii Sztuk Pięknych w Krakowie. Nie lubi, jak sie mówi o niej - gwiazda. Jest zwykłą terapeutką, która leczy ludzi śmiechem. Największą nagrodą są dla niej wesołe twarze publiczności.
Joanna Bartel znana z roli Andzi w serialu komediowym "Święta wojna", a także kreacji filmowych: 1980 : Alicja -w którym także wykonywała piosenki, 1981: Białe tango, 1986: Komedianci z wczorajszej ulicy(także autorka piosenki), 1986: Budniokowie i inni, 1987: Sławna jak Sarajewo, 2007: Ryś jako głos Krysi Wafelówy, w 2005 zagrała Krystynę Riedel
w filmie Skazany na bluesa, 2010: Milion dolarów, 2011 -Na dobre i na złe. Występowała
w programach Dyżurny Satyryk Kraju w Polsacie, Śmiechu warte. Podkładała głos w serialu Niewolnica Isaura. W 2005 otrzymała nagrodę Kryształowy Granat dla najlepszej aktorki komediowej na IX Ogólnopolskim Festiwalu Filmów Komediowych w Lubomierzu.
Zapraszamy na kolejne wydarzenia, organizowane przez Międzynarodowy Dom Kultury
w Międzyzdrojach.                                                 
>

Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: ”Europa inwestująca w obszary wiejskie” Operacja pn. ”Stworzenie warunków oświetleniowych we foyer Międzynarodowego Domu Kultury oraz organizacja wystawy lokalnego artysty w celu promocji obszaru LSR” mająca na celu: ”Zakup, instalacja oraz montaż profesjonalnego oświetlenia, a także organizacja wystawy lokalnego artysty Bronisława Pietkiewicza ma na celu wyeksponowanie walorów dziedzictwa kulturowego obszaru LSR w budynku Międzynarodowego Domu Kultury w Międzyzdrojach”, współfinansowana jest ze środków Unii Europejskiej w ramach poddziałania 19.2 ”Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność ” w ramach działania” Wsparcie dla rozwoju lokalnego w ramach inicjatywy LEADER”, objętego Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.


”Monitoring w MDK w Międzyzdrojach” w ramach działania ”Realizacja lokalnych strategii rozwoju kierowanych przez społeczność” objętego Priorytetem 4. Zwiększenie zatrudnienia i spójności terytorialnej, zawartym w Programie Operacyjnym ”Rybactwo i Morze”, w ramach celu ”Propagowanie dobrostanu społecznego i dziedzictwa kulturowego na obszarach rybackich i obszarach akwakultury, w tym dziedzictwa kulturowego” obejmujęcej ”Tworzenie, rozwój oraz wyposażenie infrastruktury turystycznej i rekreacyjnej, przeznaczonej na użytek publiczny, historycznie lub terytorialnie związanej z działalnością rybacką”
”Zakup oświetlenia LED RGB wraz z urządzeniami do podświetlania architektury oraz przyrody” w ramach działania ”Realizacja lokalnych strategii rozwoju kierowanych przez społeczność” objętego Priorytetem 4. Zwiększenie zatrudnienia i spójności terytorialnej, objętego Programem Operacyjnym ”Rybactwo i Morze”

Polityka prywatności   © 2004- Międzynarodowy Dom Kultury w Międzyzdrojach

Projekt i wykonanie: Leszek Kowalski