Jesteś naszym 3638856 gościem

Galeria zdjęć:

Międzynarodowy Dom Kultury zaprasza na wystawę fotografii 13.08.2020 r.  2020-08-14

13 sierpnia w MDK odbył się wernisaż wystawy fotografii "Z profesorem Adamem Wolskim przez świat - Ludzie i ich twarze".
Autor prac - dr hab. inż. prof. nadzw. Akademii Marynarki Wojennej w Gdyni
Adam Wolski, kapitan żeglugi wielkiej, mieszkaniec Szczecina. Od lat jego pasją są egzotyczne podróże, podczas których powstają fotografie najciekawszych zakątków świata i ludzi. Setki dalekich podróży - Nepal, Tanzania, Wenezuela, Malezja, Zanzibar....na krańcu świata i jeszcze dalej.
Z każdym zdjęciem z podróży wiążą się wspomnienia, o których autor może ciekawie opowiadać godzinami. Większość z nas nawet nie wie o istnieniu miejsc, do których docierał podczas swoich niezliczonych wypraw. Gorąco zapraszamy do obejrzenia wystawy, która potrwa do 15 września.

                                     
>

Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: ”Europa inwestująca w obszary wiejskie” Operacja pn. ”Stworzenie warunków oświetleniowych we foyer Międzynarodowego Domu Kultury oraz organizacja wystawy lokalnego artysty w celu promocji obszaru LSR” mająca na celu: ”Zakup, instalacja oraz montaż profesjonalnego oświetlenia, a także organizacja wystawy lokalnego artysty Bronisława Pietkiewicza ma na celu wyeksponowanie walorów dziedzictwa kulturowego obszaru LSR w budynku Międzynarodowego Domu Kultury w Międzyzdrojach”, współfinansowana jest ze środków Unii Europejskiej w ramach poddziałania 19.2 ”Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność ” w ramach działania” Wsparcie dla rozwoju lokalnego w ramach inicjatywy LEADER”, objętego Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.

Polityka prywatności   © 2004-2022 Międzynarodowy Dom Kultury w Międzyzdrojach
Projekt i wykonanie: Leszek Kowalski