Jesteś naszym 3638766 gościem

Galeria zdjęć:

Wyniki konkursu plastycznego na wykonanie „Anioła Bożonarodzeniowego”.  2020-12-15

Z przyjemnością informujemy, iż rodzinny konkurs na wykonanie Anioła Bożonarodzeniowego został rozstrzygnięty. Międzynarodowy Dom Kultury oraz Ośrodek Pomocy Społecznej w Międzyzdrojach jak co roku zorganizowali rodzinny konkurs plastyczny na ozdobę bożonarodzeniową. W tym roku zadaniem uczestników było wykonanie Anioła Bożonarodzeniowego dowolną techniką. Do MDK wpłynęło 9 prac rodzin z Gminy Międzyzdroje. Jury konkursowe oceniało prace wg. kryteriów określonych w regulaminie konkursu, przyznając punktację od 1 do 10. Oceniana była estetyka wykonania, zgodność z tematem, pomysłowość i oryginalność oraz samodzielność wykonania. Wyłonienie zwycięskiej pracy było bardzo trudne, ponieważ poziom prac był niezwykle wysoki. Spośród wszystkich prac, które do dnia 11.12 2020 r. wpłynęły na konkurs, wyłoniono zwycięzcę.
Prace oceniała komisja w składzie:
Beata Kiryluk – Zastępca Burmistrza Międzyzdrojów
Joanna Różycka – Kierownik Zakładu Ochrony Środowiska w Międzyzdrojach
Emilia Dobek – Spółka ,,Nowe Centrum”
Bożena Daniluk - Polskie Stowarzyszenie Osób z Upośledzeniem Umysłowym Koło w Wolinie.
Anetta Czyżak – Urząd Miasta w Międzyzdrojach - Referat promocji, oświaty i kultury.
Komisja po dokładnej analizie i obejrzeniu wszystkich prac, które wpłynęły do Międzynarodowego Domu Kultury przyznała następującą ilość punktów i nagrody rzeczowe.
I miejsce – 186 punktów
• Antonina Jankowska, Katarzyna Gałda, Wiesława Gałda
II miejsce – 180 punktów
• Zuzanna, Aleksandra, Wojciech Krupińscy
III miejsce – 168 punktów
• Wiktoria, Karolina, Joanna Trott
IV miejsce – 162 punkty
• Zuzanna, Adam, Klaudia Chorążyczewscy
V miejsce – 161 punktów
• Nadia Agatowska, Emeskada Agatowska, Dorota Żuprańska-Agatowska, Michał Kołton
VI miejsce – 159 punktów
• Kacper, Elżbieta Bombala
VII miejsce – 152 punkty
• Emilia Czmoch, Tymon Czmoch, Aleksandra Czyżak-Czmoch, Konrad Czmoch
VIII miejsce – 150 punktów
• Marcin Sokołowski, Karolina Strużyna
IX miejsce – 143 punkty
• Katarzyna, Maja, Maks, Artur Duszyńscy
Wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów oraz zapraszamy do udziału w przyszłorocznym konkursie bożonarodzeniowym.

                         
>

Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: ”Europa inwestująca w obszary wiejskie” Operacja pn. ”Stworzenie warunków oświetleniowych we foyer Międzynarodowego Domu Kultury oraz organizacja wystawy lokalnego artysty w celu promocji obszaru LSR” mająca na celu: ”Zakup, instalacja oraz montaż profesjonalnego oświetlenia, a także organizacja wystawy lokalnego artysty Bronisława Pietkiewicza ma na celu wyeksponowanie walorów dziedzictwa kulturowego obszaru LSR w budynku Międzynarodowego Domu Kultury w Międzyzdrojach”, współfinansowana jest ze środków Unii Europejskiej w ramach poddziałania 19.2 ”Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność ” w ramach działania” Wsparcie dla rozwoju lokalnego w ramach inicjatywy LEADER”, objętego Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.

Polityka prywatności   © 2004-2022 Międzynarodowy Dom Kultury w Międzyzdrojach
Projekt i wykonanie: Leszek Kowalski