Jesteś naszym 3979020 gościem

Galeria zdjęć:

Zapraszamy na wystawę obrazów Janusza Zalewskiego.  2021-02-19

Międzynarodowy Dom Kultury w Międzyzdrojach zaprasza Państwa na wystawę obrazów Pana Janusza Zalewskiego.
Janusz Zalewski (ur. 1953 r. w Międzyzdrojach) mieszkaniec Międzyzdrojów. Od urodzenia przejawiał talenty plastyczne. Zajmował się fotografią, rzeźbą, tworzeniem malowanych ręcznie tablic oraz materiałów reklamowych, pisał wiersze, obecnie skupiony na malarstwie. Od 80-tych lat jest aktywny w środowisku międzyzdrojskich plastyków amatorów. Od 1981 r. bierze udział w licznych wystawach lokalnych i wojewódzkich. Swój talent i zamiłowanie do sztuki przekazał córce Monice.
W związku z prowadzonymi zasadami bezpieczeństwa w celu zapobiegania rozprzestrzeniania się koronawirusa COVID-19, wystawę można oglądać w reżimie sanitarnym do 1 kwietnia 2021 r.
Przypominamy:
• zachowaj dystans na odległość 1,5 m,
• zakrywaj usta i nos,
• nie spożywaj napojów lub posiłków.

                                       
>

Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: ”Europa inwestująca w obszary wiejskie” Operacja pn. ”Stworzenie warunków oświetleniowych we foyer Międzynarodowego Domu Kultury oraz organizacja wystawy lokalnego artysty w celu promocji obszaru LSR” mająca na celu: ”Zakup, instalacja oraz montaż profesjonalnego oświetlenia, a także organizacja wystawy lokalnego artysty Bronisława Pietkiewicza ma na celu wyeksponowanie walorów dziedzictwa kulturowego obszaru LSR w budynku Międzynarodowego Domu Kultury w Międzyzdrojach”, współfinansowana jest ze środków Unii Europejskiej w ramach poddziałania 19.2 ”Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność ” w ramach działania” Wsparcie dla rozwoju lokalnego w ramach inicjatywy LEADER”, objętego Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.

Polityka prywatności   © 2004-2022 Międzynarodowy Dom Kultury w Międzyzdrojach
Projekt i wykonanie: Leszek Kowalski