Jesteś naszym 3978980 gościem

Galeria zdjęć:

Wyniki rodzinnego konkursu plastycznego na wykonanie "Pisanki Wielkanocnej".  2021-03-30

Międzynarodowy Dom Kultury oraz Ośrodek Pomocy Społecznej w Międzyzdrojach po raz pierwszy zorganizowali rodzinny konkurs na wykonanie pisanki wielkanocnej. Do dnia 24 marca wpłynęło 5 prac wykonanych prze rodziny z Gminy Międzyzdroje. Zadaniem uczestników konkursu było wykonanie pisanki wielkanocnej dowolna techniką w dowolnym kształcie, liczył się pomysł, oryginalne podejście do tematu, zgodność z tematem i estetyka
w wykonaniu.
Prace oceniała komisja w składzie:
Beata Kiryluk – Zastępca Burmistrza Międzyzdrojów
Anetta Czyżak – Urząd Miasta w Międzyzdrojach - Referat promocji, oświaty i kultury.
Grażyna Dubako - Urząd Miasta w Międzyzdrojach. Referat promocji, oświaty i kultury.
Inn Żołudiewa – Międzynarodowy Dom Kultury. Instruktor muzyki.
Artur Duszyński – Dyrektor Międzynarodowego Domu Kultury.
Komisja po dokładnej analizie i obejrzeniu wszystkich prac, które wpłynęły do Międzynarodowego Domu Kultury przyznała następującą ilość punktów i nagrody rzeczowe. Jury konkursowe oceniało prace wg. kryteriów określonych w regulaminie konkursu, przyznając punktację od 1 do 10.
I miejsce ex aequo 135 pkt. – Antonina Jankowska, Katarzyna Gałda, Wiesława Gałda
I miejsce ex aequo 135 pkt. - Emilia Czmoch, Tymon Czmoch, Aleksandra Czyżak-Czmoch, Konrad Czmoch
II miejsce 132 pkt. – Zuzanna Krupińska, Aleksandra Krupińska, Wiesława Gałda
III miejsce 128 pkt.– Maja Porzycka, Izabela Porzycka, Adam Porzycki
IV miejsce 114.pkt. – Karolina Malec, Danuta Budziszewska, Michał Zdrada
Dziękujemy wszystkim, którzy podjęli wyzwanie i spróbowali swoich sił w konkursie. Zapraszamy do udziału w przyszłorocznym konkursie na ozdobę wielkanocną.

           
>

Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: ”Europa inwestująca w obszary wiejskie” Operacja pn. ”Stworzenie warunków oświetleniowych we foyer Międzynarodowego Domu Kultury oraz organizacja wystawy lokalnego artysty w celu promocji obszaru LSR” mająca na celu: ”Zakup, instalacja oraz montaż profesjonalnego oświetlenia, a także organizacja wystawy lokalnego artysty Bronisława Pietkiewicza ma na celu wyeksponowanie walorów dziedzictwa kulturowego obszaru LSR w budynku Międzynarodowego Domu Kultury w Międzyzdrojach”, współfinansowana jest ze środków Unii Europejskiej w ramach poddziałania 19.2 ”Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność ” w ramach działania” Wsparcie dla rozwoju lokalnego w ramach inicjatywy LEADER”, objętego Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.

Polityka prywatności   © 2004-2022 Międzynarodowy Dom Kultury w Międzyzdrojach
Projekt i wykonanie: Leszek Kowalski