Jesteś naszym 4648175 gościem

Galeria zdjęć:

Dzień Dziecka 1 czerwca 2021 r.  2021-06-02

1 czerwca świętowaliśmy Dzień Dziecka na Alei Gwiazd. Mimi Konewka i jej pomocnicy wyczarowali dla dzieci prawdziwe święto -wielkie bańki mydlane, zabawy, malowanie twarzy, tańce, konkursy z nagrodami i mnóstwo radości. Świąteczny nastrój udzielił się wszystkim obecnym na Alei Gwiazd. Były zabawy z chustą Klanza, wesołe zmagania sportowe, a także smakołyki w prezencie -wata cukrowa i kukurydza. To był wspaniały Dzień Dziecka, niech radość i dobry nastrój towarzyszy wszystkim dzieciom przez cały rok!
Do zobaczenia wkrótce!
Organizatorzy składają serdeczne podziękowania partnerom i sponsorom:
F.H.U. Komar
Vienna House Amber Baltic
Bałtycki Park Miniatur
Kukukorn
Sun Malino
Zakład Ochrony Środowiska
Lotto
Łukasz Mierzejewski

                                                                                                                                 
>

Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: ”Europa inwestująca w obszary wiejskie” Operacja pn. ”Stworzenie warunków oświetleniowych we foyer Międzynarodowego Domu Kultury oraz organizacja wystawy lokalnego artysty w celu promocji obszaru LSR” mająca na celu: ”Zakup, instalacja oraz montaż profesjonalnego oświetlenia, a także organizacja wystawy lokalnego artysty Bronisława Pietkiewicza ma na celu wyeksponowanie walorów dziedzictwa kulturowego obszaru LSR w budynku Międzynarodowego Domu Kultury w Międzyzdrojach”, współfinansowana jest ze środków Unii Europejskiej w ramach poddziałania 19.2 ”Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność ” w ramach działania” Wsparcie dla rozwoju lokalnego w ramach inicjatywy LEADER”, objętego Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.


> ”Monitoring w MDK w Międzyzdrojach” w ramach działania ”Realizacja lokalnych strategii rozwoju kierowanych przez społeczność” objętego Priorytetem 4. Zwiększenie zatrudnienia i spójności terytorialnej, zawartym w Programie Operacyjnym ”Rybactwo i Morze”, w ramach celu ”Propagowanie dobrostanu społecznego i dziedzictwa kulturowego na obszarach rybackich i obszarach akwakultury, w tym dziedzictwa kulturowego” obejmujęcej ”Tworzenie, rozwój oraz wyposa&zdotenie infrastruktury turystycznej i rekreacyjnej, przeznaczonej na u&zdotytek publiczny, historycznie lub terytorialnie związanej z działalnością rybacką”

Polityka prywatności   © 2004-2023 Międzynarodowy Dom Kultury w Międzyzdrojach

Projekt i wykonanie: Leszek Kowalski