Jesteś naszym 4648342 gościem

Galeria zdjęć:

Spotkanie z aktorką Katarzyną Warnke 28.06.2021 r.  2021-06-29

28 czerwca w Parku Chopina odbyło się spotkanie z polską aktorką teatralną i telewizyjną, reżyserką oraz scenarzystką. Katarzyna Warnke ukończyła Państwową Wyższą Szkołę Teatralną im. Ludwika Solskiego w Krakowie. Występowała na deskach Teatru Starego w Krakowie m.in. w spektaklach „Makbet” w reżyserii Andrzeja Wajdy, „Damy i husary” i „Szkole żon Moliera” w reżyserii Kazimierza Kutza”. Ma w swoim dorobku artystycznym role m.in. w spektaklach „Portret Doriana Greya”, „Solaris. Raport” w Teatrze Rozmaitości. W latach 2016 i 2017 w Teatrze Studio w Warszawie grała
w spektaklach „Wyznawca” i „Berlin Alexanderplatz”. Aktorka znana jest z ról w filmach „Kobiety mafii”, „Pętla”, „Botoks”, „Ach, śpij, kochanie”. Na spotkaniu aktorka opowiadała m.in. o pracy na planie filmowym, swoich najnowszych projektach i pasjach.

                 
>

Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: ”Europa inwestująca w obszary wiejskie” Operacja pn. ”Stworzenie warunków oświetleniowych we foyer Międzynarodowego Domu Kultury oraz organizacja wystawy lokalnego artysty w celu promocji obszaru LSR” mająca na celu: ”Zakup, instalacja oraz montaż profesjonalnego oświetlenia, a także organizacja wystawy lokalnego artysty Bronisława Pietkiewicza ma na celu wyeksponowanie walorów dziedzictwa kulturowego obszaru LSR w budynku Międzynarodowego Domu Kultury w Międzyzdrojach”, współfinansowana jest ze środków Unii Europejskiej w ramach poddziałania 19.2 ”Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność ” w ramach działania” Wsparcie dla rozwoju lokalnego w ramach inicjatywy LEADER”, objętego Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.


> ”Monitoring w MDK w Międzyzdrojach” w ramach działania ”Realizacja lokalnych strategii rozwoju kierowanych przez społeczność” objętego Priorytetem 4. Zwiększenie zatrudnienia i spójności terytorialnej, zawartym w Programie Operacyjnym ”Rybactwo i Morze”, w ramach celu ”Propagowanie dobrostanu społecznego i dziedzictwa kulturowego na obszarach rybackich i obszarach akwakultury, w tym dziedzictwa kulturowego” obejmujęcej ”Tworzenie, rozwój oraz wyposa&zdotenie infrastruktury turystycznej i rekreacyjnej, przeznaczonej na u&zdotytek publiczny, historycznie lub terytorialnie związanej z działalnością rybacką”

Polityka prywatności   © 2004-2023 Międzynarodowy Dom Kultury w Międzyzdrojach

Projekt i wykonanie: Leszek Kowalski