Jesteś naszym 4792714 gościem

Galeria zdjęć:

Spotkanie z aktorką Joanną Brodzik 08.07.2021  2021-07-09

Spotkanie z Joanną Brodzik na scenie plenerowej Alei Gwiazd było pierwszym wydarzeniem z cyklu „Spotkania z Audioteką”. Joanna Brodzik -polska aktorka, znana z seriali Graczykowie, Kasia i Tomek, Magda M. oraz Dom nad Rozlewiskiem i jego kontynuacjach: Miłość nad rozlewiskiem, Życie nad rozlewiskiem, Nad rozlewiskiem, Cisza nad rozlewiskiem i Pensjonat nad rozlewiskiem. Aktorka przeczytała opowieść dla dzieci pt „Prążkowane rajstopy Krysi i inne historie” autorstwa Lidii Iwanowskiej-Szymańskiej. Po spotkaniu odbyła się sesja zdjęciowa i autografowa.
Audioteka jest renomowanym producentem i dystrybutorem audiobooków współpracującym z rozpoznawalnymi autorami i artystami wykonawcami z całego kraju. W każdy czwartek na scenie plenerowej Alei Gwiazd zagoszczą znane osobistości ze świata kultury. Artyści będą czytać fragmenty utworów literackich, i będą to dobrze opowiedziane historie!

Zapraszamy na kolejne wydarzenia z cyklu „Spotkania z Audioteką”!

W kolejny czwartek z publicznością spotka się Karolina Gorczyca, aktorka filmowa i telewizyjna, a słuchać będziemy Przygody Alicji w Krainie Czarów Lewisa Carrolla.

                                           
>

Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: ”Europa inwestująca w obszary wiejskie” Operacja pn. ”Stworzenie warunków oświetleniowych we foyer Międzynarodowego Domu Kultury oraz organizacja wystawy lokalnego artysty w celu promocji obszaru LSR” mająca na celu: ”Zakup, instalacja oraz montaż profesjonalnego oświetlenia, a także organizacja wystawy lokalnego artysty Bronisława Pietkiewicza ma na celu wyeksponowanie walorów dziedzictwa kulturowego obszaru LSR w budynku Międzynarodowego Domu Kultury w Międzyzdrojach”, współfinansowana jest ze środków Unii Europejskiej w ramach poddziałania 19.2 ”Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność ” w ramach działania” Wsparcie dla rozwoju lokalnego w ramach inicjatywy LEADER”, objętego Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.


”Monitoring w MDK w Międzyzdrojach” w ramach działania ”Realizacja lokalnych strategii rozwoju kierowanych przez społeczność” objętego Priorytetem 4. Zwiększenie zatrudnienia i spójności terytorialnej, zawartym w Programie Operacyjnym ”Rybactwo i Morze”, w ramach celu ”Propagowanie dobrostanu społecznego i dziedzictwa kulturowego na obszarach rybackich i obszarach akwakultury, w tym dziedzictwa kulturowego” obejmujęcej ”Tworzenie, rozwój oraz wyposażenie infrastruktury turystycznej i rekreacyjnej, przeznaczonej na użytek publiczny, historycznie lub terytorialnie związanej z działalnością rybacką”
”Zakup oświetlenia LED RGB wraz z urządzeniami do podświetlania architektury oraz przyrody” w ramach działania ”Realizacja lokalnych strategii rozwoju kierowanych przez społeczność” objętego Priorytetem 4. Zwiększenie zatrudnienia i spójności terytorialnej, objętego Programem Operacyjnym ”Rybactwo i Morze”

Polityka prywatności   © 2004-2023 Międzynarodowy Dom Kultury w Międzyzdrojach

Projekt i wykonanie: Leszek Kowalski