Jesteś naszym 3086940 gościem

Galeria zdjęć:

Spotkanie z aktorką Joanną Brodzik 08.07.2021  2021-07-09

Spotkanie z Joanną Brodzik na scenie plenerowej Alei Gwiazd było pierwszym wydarzeniem z cyklu „Spotkania z Audioteką”. Joanna Brodzik -polska aktorka, znana z seriali Graczykowie, Kasia i Tomek, Magda M. oraz Dom nad Rozlewiskiem i jego kontynuacjach: Miłość nad rozlewiskiem, Życie nad rozlewiskiem, Nad rozlewiskiem, Cisza nad rozlewiskiem i Pensjonat nad rozlewiskiem. Aktorka przeczytała opowieść dla dzieci pt „Prążkowane rajstopy Krysi i inne historie” autorstwa Lidii Iwanowskiej-Szymańskiej. Po spotkaniu odbyła się sesja zdjęciowa i autografowa.
Audioteka jest renomowanym producentem i dystrybutorem audiobooków współpracującym z rozpoznawalnymi autorami i artystami wykonawcami z całego kraju. W każdy czwartek na scenie plenerowej Alei Gwiazd zagoszczą znane osobistości ze świata kultury. Artyści będą czytać fragmenty utworów literackich, i będą to dobrze opowiedziane historie!

Zapraszamy na kolejne wydarzenia z cyklu „Spotkania z Audioteką”!

W kolejny czwartek z publicznością spotka się Karolina Gorczyca, aktorka filmowa i telewizyjna, a słuchać będziemy Przygody Alicji w Krainie Czarów Lewisa Carrolla.

                                           
Polityka prywatności   © 2004-2021 Międzynarodowy Dom Kultury w Międzyzdrojach
Projekt i wykonanie: Leszek Kowalski