Jesteś naszym 4648181 gościem

Galeria zdjęć:

Spotkanie z audioteką - Karolina Gorczyca 15.07.2021 r.  2021-07-16

15 lipca na scenie plenerowej Alei Gwiazd odbyło się spotkanie z polską aktorką filmową i telewizyjną Karoliną Gorczycą.
Absolwentka Państwowej Wyższej Szkoły Teatralnej w Krakowie. Współpracowała z Teatrem STU, Teatrem Prapremier InVitro w Lublinie oraz teatrami w Warszawie – Mazowieckim i OCH-Teatrem. Znana publiczności z ról w filmach i serialach: Usta usta, Czas honoru, Miłość na wybiegu, Pora mroku, Szadź, Ojciec Mateusz, Na dobre i na złe i wielu innych produkcjach.
Użyczyła głosu Larze Croft w grze komputerowej Tomb Raider.
Na czwartkowym spotkaniu Karolina Gorczyca przeczytała fragment znanej powieści Lewisa Carrolla „ Przygody Alicji w Krainie Czarów”
Wydarzenie odbyło się w ramach cyklu „Spotkania z Audioteką”, na których znane osobowości będą prezentować fragmenty utworów literackich. Audioteka jest na polskim rynku renomowanym producentem
i dystrybutorem audiobooków współpracującym z rozpoznawalnymi autorami i artystami wykonawcami z całego kraju.
W następny czwartek z publicznością spotka się Szymon Kuśmider. Na spotkaniu aktor przeczyta fragmenty najbardziej znanej powieści Stanisława Lema „Solaris”.

Serdecznie zapraszamy!

                                                                               
>

Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: ”Europa inwestująca w obszary wiejskie” Operacja pn. ”Stworzenie warunków oświetleniowych we foyer Międzynarodowego Domu Kultury oraz organizacja wystawy lokalnego artysty w celu promocji obszaru LSR” mająca na celu: ”Zakup, instalacja oraz montaż profesjonalnego oświetlenia, a także organizacja wystawy lokalnego artysty Bronisława Pietkiewicza ma na celu wyeksponowanie walorów dziedzictwa kulturowego obszaru LSR w budynku Międzynarodowego Domu Kultury w Międzyzdrojach”, współfinansowana jest ze środków Unii Europejskiej w ramach poddziałania 19.2 ”Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność ” w ramach działania” Wsparcie dla rozwoju lokalnego w ramach inicjatywy LEADER”, objętego Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.


> ”Monitoring w MDK w Międzyzdrojach” w ramach działania ”Realizacja lokalnych strategii rozwoju kierowanych przez społeczność” objętego Priorytetem 4. Zwiększenie zatrudnienia i spójności terytorialnej, zawartym w Programie Operacyjnym ”Rybactwo i Morze”, w ramach celu ”Propagowanie dobrostanu społecznego i dziedzictwa kulturowego na obszarach rybackich i obszarach akwakultury, w tym dziedzictwa kulturowego” obejmujęcej ”Tworzenie, rozwój oraz wyposa&zdotenie infrastruktury turystycznej i rekreacyjnej, przeznaczonej na u&zdotytek publiczny, historycznie lub terytorialnie związanej z działalnością rybacką”

Polityka prywatności   © 2004-2023 Międzynarodowy Dom Kultury w Międzyzdrojach

Projekt i wykonanie: Leszek Kowalski