Jesteś naszym 3983526 gościem

Galeria zdjęć:

Koncert Triola Trio   2021-07-21

TrioLa Trio zagrało w Parku Chopina

Za nami kolejny koncert z cyklu „Klasyczne Wtorki”. Koncert pod tytułem OD BACHA DO BEATLESÓW zagrało TrioLa Trio w składzie:

Małgorzata Wojciechowska – skrzypce
Dominika Michalak – altówka
Wojciech Skóra – wiolonczela

W programie koncertu były znane i lubiane utwory klasyczne słynnych kompozytorów: Bacha, Vivaldiego, Brahmsa, a także mnóstwo muzyki filmowej i rozrywkowej, którą otaczamy się na co dzień. Zgodnie z tytułem koncertu nie zabrakło twórczości zespołu The Beatles w aranżacji na trio smyczkowe.
Zapraszamy na kolejny koncert 27 lipca o godzinie 18:00 do Parku Chopina na recital fortepianowy Agnieszki Porzuczek.

                                                                                       
>

Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: ”Europa inwestująca w obszary wiejskie” Operacja pn. ”Stworzenie warunków oświetleniowych we foyer Międzynarodowego Domu Kultury oraz organizacja wystawy lokalnego artysty w celu promocji obszaru LSR” mająca na celu: ”Zakup, instalacja oraz montaż profesjonalnego oświetlenia, a także organizacja wystawy lokalnego artysty Bronisława Pietkiewicza ma na celu wyeksponowanie walorów dziedzictwa kulturowego obszaru LSR w budynku Międzynarodowego Domu Kultury w Międzyzdrojach”, współfinansowana jest ze środków Unii Europejskiej w ramach poddziałania 19.2 ”Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność ” w ramach działania” Wsparcie dla rozwoju lokalnego w ramach inicjatywy LEADER”, objętego Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.

Polityka prywatności   © 2004-2022 Międzynarodowy Dom Kultury w Międzyzdrojach
Projekt i wykonanie: Leszek Kowalski