Jesteś naszym 3979110 gościem

Galeria zdjęć:

Koncert Zespołu "P±czki w tłuszczu"  2021-07-22

W Międzyzdrojach zagrał zespół „P±czki w tłuszczu”
21 lipca na scenie plenerowej Alei Gwiazd odbył się koncert zespołu „P±czki w tłuszczu”
Zespół został założony w 2011 roku przez aktora Tomasza Karolaka oraz gitarzystę i kompozytora Bartosza Miecznikowskiego.
Tomasz Karolak -polski aktor teatralny, telewizyjny i filmowy, lektor, reżyser teatralny, przedsiębiorca, satyryk, założyciel i dyrektor artystyczny Teatru IMKA . Aktor w 2010 roku odcisn±ł dłoń w międzyzdrojskiej Alei Gwiazd, wielokrotnie występował w sztukach teatralnych podczas Festiwalu Gwiazd. Znany polskiej publiczno¶ci z wielu ról w serialach, produkcjach filmowych i sztukach teatralnych. Wielokrotnie użyczał swojego głosu postaciom w produkcjach filmowych.
Bartosz Miecznikowski- gitarzysta. Razem z Ryszardem Makowskim prowadzi program Cafe Piosenka w TVP3.
Jako gitarzysta studyjny współpracował m.in. z Jeden Osiem L, Honorat± Skarbek oraz Tomaszem Lubertem, Jayem Delano, Robertem Chojnackim, Agnieszk± Włodarczyk, Mezo, występuj±c w składach tych wykonawców na koncertach oraz na nagraniach płytowych i streamingowych. Jest współproducentem singla "Kilka chwil" zespołu Jeden Osiem L.
Z zespołem Formuła RC Roberta Chojnackiego wzi±ł udział w Krajowych Eliminacjach do Konkursu Piosenki Eurowizji 2011.
Był jurorem w konkursie Gitarowy Top 2014 magazynu Top Guitar.
Członek Stowarzyszenia Autorów ZAIKS.
Pierwszy singiel zespołu „Tylko b±dĽ” ukazał się w 2013 r jako piosenka do serialu "Rodzinka.pl". Debiutancka płyta, LOVElas, wydana została nakładem wytwórni Magic Records w 2018. W 2020 roku zespół wydał singiel „Za nowy lepszy” dzień. W 2013 r. zespół wzi±ł udział w nagraniu składanki „Faceci dla dzieci”. Zespół ma na koncie nagrodę Radia Fama – Famkę 2017.
W 2018 roku muzycy wyst±pili w konkursie premier Festiwalu Opole z piosenk± „Kiedy rozum ¶pi”.
Koncert zgromadził tłumy fanów, a po występach odbyła się godzinna sesja zdjęciowa i z Tomaszem Karolakiem.

                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                     
>

Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: ”Europa inwestująca w obszary wiejskie” Operacja pn. ”Stworzenie warunków oświetleniowych we foyer Międzynarodowego Domu Kultury oraz organizacja wystawy lokalnego artysty w celu promocji obszaru LSR” mająca na celu: ”Zakup, instalacja oraz montaż profesjonalnego oświetlenia, a także organizacja wystawy lokalnego artysty Bronisława Pietkiewicza ma na celu wyeksponowanie walorów dziedzictwa kulturowego obszaru LSR w budynku Międzynarodowego Domu Kultury w Międzyzdrojach”, współfinansowana jest ze środków Unii Europejskiej w ramach poddziałania 19.2 ”Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność ” w ramach działania” Wsparcie dla rozwoju lokalnego w ramach inicjatywy LEADER”, objętego Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.

Polityka prywatności   © 2004-2022 Międzynarodowy Dom Kultury w Międzyzdrojach
Projekt i wykonanie: Leszek Kowalski