Jesteś naszym 3633497 gościem

Galeria zdjęć:

Wtorki Klasyczne 31.08.2021  2021-09-01

Wakacje dobiegły końca, a wraz z nimi zakończyliśmy cykl koncertów letnich „Klasyczne Wtorki” w parku Chopina. Ostatni koncert w tym sezonie odbył się ze względu na niepogodę w Międzynarodowym Domu Kultury. 31 sierpnia wystąpili: Aleksandra Przybyła -sopran, Katarzyna Pawłowska -sopran, Marek Kwarta -fortepian. W programie koncertu były najpiękniejsze utwory muzyki wokalnej takich kompozytorów jak Andrey Lloyd Webber, Karol Szymanowski, Mieczysław Karłowicz, Fryderyk Chopin, Imre Kalman, Tadeusz Joteyko.
W ramach cyklu koncertów w Parku Chopina wystąpiło wielu wspaniałych artystów, zachwycając publiczność pięknem brzmień, pozostawiając we wspomnieniach chwile wzruszeń.
Dziękujemy że Państwo byli z nami podczas wydarzeń, organizowanych przez Międzynarodowy Dom Kultury i zapraszamy na kolejne koncerty.

                                                           
>

Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: ”Europa inwestująca w obszary wiejskie” Operacja pn. ”Stworzenie warunków oświetleniowych we foyer Międzynarodowego Domu Kultury oraz organizacja wystawy lokalnego artysty w celu promocji obszaru LSR” mająca na celu: ”Zakup, instalacja oraz montaż profesjonalnego oświetlenia, a także organizacja wystawy lokalnego artysty Bronisława Pietkiewicza ma na celu wyeksponowanie walorów dziedzictwa kulturowego obszaru LSR w budynku Międzynarodowego Domu Kultury w Międzyzdrojach”, współfinansowana jest ze środków Unii Europejskiej w ramach poddziałania 19.2 ”Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność ” w ramach działania” Wsparcie dla rozwoju lokalnego w ramach inicjatywy LEADER”, objętego Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.

Polityka prywatności   © 2004-2022 Międzynarodowy Dom Kultury w Międzyzdrojach
Projekt i wykonanie: Leszek Kowalski