Jesteś naszym 3757463 gościem

Galeria zdjęć:

Mikołajki 2021 r.  2021-12-06

5 grudnia w niedzielne popołudnie w gminie Międzyzdroje zostało zorganizowane spotkanie ze Świętym Mikołajem dla dzieci. Grudniowa niedziela była pełna pozytywnych wrażeń i na pewno zapisze się na długi czas w pamięci naszych dzieci, rodziców oraz dziadków i babć, którzy przybyli na spotkanie ze Świętym Mikołajem! Mikołaj przyjechał swoim bajecznym pociągiem pełnym prezentów. Był to bardzo pracowity dzień dla niego i jego pomocników. Od godziny 11:00 świąteczny pociąg Mikołaja wyruszył w podróż po Gminie Międzyzdroje zaczynając na parkingu przy Wzgórzu Zielonka w Lubinie, Parkingu przy Jeziorku Turkusowym w Wapnicy, Placu przy OSP w Międzyzdrojach, a ostatnim przystankiem była Aleja Gwiazd. Na każdym przystanku animator Elf Rafał zachęcał wszystkich licznie zgromadzonych, starszych i młodszych do aktywnego spędzenia czasu. Zabawa mikołajkowa dla dzieci to jedno z wielu wydarzeń, które organizowane jest w naszej gminie. I jedno z tych, które znakomicie wpisuje się w radosną atmosferę, która panuje wokół wszystkich działań związanych
z aktywizowaniem mieszkańców Międzyzdrojów. W zabawie z Mikołajem uczestniczyło dużo dzieci, od najmłodszych aż po uczniów starszych klas szkoły podstawowej. Najważniejszym momentem dnia było przybycie Świętego Mikołaja z pociągiem pełnym prezentów! Pomimo tego, że jest on ostatnio bardzo zapracowany rozdał ponad 500 paczek! Wszystkie dzieci były bardzo zadowolone i uśmiechnięte. Impreza mikołajkowa została zorganizowana przez Międzynarodowy Dom Kultury oraz
Serdeczne podziękowania kierujemy do wszystkich, którzy nam pomogli w organizacji imprezy mikołajkowej tj.: Stowarzyszenie „Rodzina”, Panu Robertowi Ligenzie właścicielowi Holiday Express Międzyzdroje (pociąg, który woził Św. Mikołaja) oraz Pizzerii 7 Avenue, Panu Dariuszowi Kalembie kierowcy naszego mikołajkowego pociągu, Państwu Jagodzie i Markowi Stępień - Oceanarium Międzyzdroje, Panu Wojtkowi Ryfczyńskiemu i Krzysztofowi Andrearczyk - Bałtyckiemu Parkowi Miniatur, Firmie KukuCorn, Panu Mateuszowi Flotyńskiemu Prezesowi Spółki Nowe Centrum, Ochotniczej Straży Pożarnej w Międzyzdrojach, Grzegorzowi Komorowiczowi - Fun Park Międzyzdroje, Firmie Netto oraz Panu Brajanowi Jędrzejewskiemu.
Impreza mikołajkowa rozpoczyna czas oczekiwania na najpiękniejsze święta w roku, czas świątecznej atmosfery, śniegu, choinki, prezentów, kolędy… więc wszyscy czekamy już teraz na Święta Bożego Narodzenia. Do zobaczenia za rok!

                                                                                                                                                                                                                                               
>

Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: ”Europa inwestująca w obszary wiejskie” Operacja pn. ”Stworzenie warunków oświetleniowych we foyer Międzynarodowego Domu Kultury oraz organizacja wystawy lokalnego artysty w celu promocji obszaru LSR” mająca na celu: ”Zakup, instalacja oraz montaż profesjonalnego oświetlenia, a także organizacja wystawy lokalnego artysty Bronisława Pietkiewicza ma na celu wyeksponowanie walorów dziedzictwa kulturowego obszaru LSR w budynku Międzynarodowego Domu Kultury w Międzyzdrojach”, współfinansowana jest ze środków Unii Europejskiej w ramach poddziałania 19.2 ”Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność ” w ramach działania” Wsparcie dla rozwoju lokalnego w ramach inicjatywy LEADER”, objętego Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.

Polityka prywatności   © 2004-2022 Międzynarodowy Dom Kultury w Międzyzdrojach
Projekt i wykonanie: Leszek Kowalski