Jesteś naszym 4376060 gościem

Galeria zdjęć:

Jasełka Bożonarodzeniowe w Międzynarodowym Domu Kultury  2021-12-20

17 grudnia –Święta tuż tuż… Prawdziwą atmosferę świąt dało się odczuć podczas przedstawienia małych aktorów z Przedszkola Miejskiego „Morskie Skarby” w Międzyzdrojach. Grupa „Muszelki” w uroczystej świątecznej scenerii zaprezentowała jasełka Bożonarodzeniowe dla przedszkolaków. Piękne stroje i dekoracje, wzruszające dźwięki kolęd, wspaniała gra aktorska dzieci, to wszystko sprawiło, że przedstawienie było wyjątkowe. Przedszkolaków do występu przygotowały nauczycielki Joanna Sawicka i Edyta Piekarska. Po przedstawieniu Zastępca Burmistrza Międzyzdrojów Pani Beata Kiryluk i Pani Dyrektor Przedszkola "Morskie Skarby" Elwira Korcz złożyły wszystkim obecnym życzenia zdrowych i spokojnych Świąt, spędzonych w rodzinnej atmosferze oraz pomyślności w Nowym Roku.

                                                                                                                 
>

Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: ”Europa inwestująca w obszary wiejskie” Operacja pn. ”Stworzenie warunków oświetleniowych we foyer Międzynarodowego Domu Kultury oraz organizacja wystawy lokalnego artysty w celu promocji obszaru LSR” mająca na celu: ”Zakup, instalacja oraz montaż profesjonalnego oświetlenia, a także organizacja wystawy lokalnego artysty Bronisława Pietkiewicza ma na celu wyeksponowanie walorów dziedzictwa kulturowego obszaru LSR w budynku Międzynarodowego Domu Kultury w Międzyzdrojach”, współfinansowana jest ze środków Unii Europejskiej w ramach poddziałania 19.2 ”Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność ” w ramach działania” Wsparcie dla rozwoju lokalnego w ramach inicjatywy LEADER”, objętego Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.


> ”Monitoring w MDK w Międzyzdrojach” w ramach działania ”Realizacja lokalnych strategii rozwoju kierowanych przez społeczność” objętego Priorytetem 4. Zwiększenie zatrudnienia i spójności terytorialnej, zawartym w Programie Operacyjnym ”Rybactwo i Morze”, w ramach celu ”Propagowanie dobrostanu społecznego i dziedzictwa kulturowego na obszarach rybackich i obszarach akwakultury, w tym dziedzictwa kulturowego” obejmujęcej ”Tworzenie, rozwój oraz wyposa&zdotenie infrastruktury turystycznej i rekreacyjnej, przeznaczonej na u&zdotytek publiczny, historycznie lub terytorialnie związanej z działalnością rybacką”

Polityka prywatności   © 2004-2023 Międzynarodowy Dom Kultury w Międzyzdrojach

Projekt i wykonanie: Leszek Kowalski