Jesteś naszym 4648275 gościem

Galeria zdjęć:

Dzień Kobiet 08.03.2023 r.  2023-03-10

8 marca 2023 r. w Dzień Kobiet w Międzynarodowym Domu Kultury odbył się spektakl teatralny pt. ”My Hrabiny nie płaczemy”. To autorski spektakl Olgi Adamskiej
z akompaniamentem akordeonu Romana Rydza. Była to opowieść o tym, jak godzić się z przemijaniem nie rezygnując z siebie i swoich pragnień oraz jak znaleźć wolność i autonomię bez wyzbywania się miłości do mężczyzn. Olga Adamska podeszła do najpopularniejszych tematów, takich jak: życie, aktywności, marzenia, wszelakie związki i relacje damsko-męskie. Aktorka przekazała receptę na to jak być dzisiaj kobietą, która lubi i ceni siebie. Były to mówione i śpiewane zabawne i wzruszające historie oparte na celnej obserwacji współczesnej codzienności…
Dzień Kobiet to czas, aby celebrować siłę i determinację kobiet, które codziennie pokonują różne przeszkody, aby osiągnąć swoje cele i spełnić swoje marzenia. Kobiety odgrywają kluczową rolę w nauce, kulturze, biznesie, polityce oraz innych dziedzinach, a ich osiągnięcia powinny być docenione i świętowane każdego dnia!
Życzenia wszystkim paniom złożyli Burmistrz Międzyzdrojów Mateusz Bobek oraz Dyrektor MDK Artur Duszyński. Każda kobieta w tym szczególnym dniu została obdarowana słodkim upominkiem.

                                       
>

Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: ”Europa inwestująca w obszary wiejskie” Operacja pn. ”Stworzenie warunków oświetleniowych we foyer Międzynarodowego Domu Kultury oraz organizacja wystawy lokalnego artysty w celu promocji obszaru LSR” mająca na celu: ”Zakup, instalacja oraz montaż profesjonalnego oświetlenia, a także organizacja wystawy lokalnego artysty Bronisława Pietkiewicza ma na celu wyeksponowanie walorów dziedzictwa kulturowego obszaru LSR w budynku Międzynarodowego Domu Kultury w Międzyzdrojach”, współfinansowana jest ze środków Unii Europejskiej w ramach poddziałania 19.2 ”Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność ” w ramach działania” Wsparcie dla rozwoju lokalnego w ramach inicjatywy LEADER”, objętego Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.


> ”Monitoring w MDK w Międzyzdrojach” w ramach działania ”Realizacja lokalnych strategii rozwoju kierowanych przez społeczność” objętego Priorytetem 4. Zwiększenie zatrudnienia i spójności terytorialnej, zawartym w Programie Operacyjnym ”Rybactwo i Morze”, w ramach celu ”Propagowanie dobrostanu społecznego i dziedzictwa kulturowego na obszarach rybackich i obszarach akwakultury, w tym dziedzictwa kulturowego” obejmujęcej ”Tworzenie, rozwój oraz wyposa&zdotenie infrastruktury turystycznej i rekreacyjnej, przeznaczonej na u&zdotytek publiczny, historycznie lub terytorialnie związanej z działalnością rybacką”

Polityka prywatności   © 2004-2023 Międzynarodowy Dom Kultury w Międzyzdrojach

Projekt i wykonanie: Leszek Kowalski