Jesteś naszym 5209543 gościem

Galeria zdjęć:

Koncert uczniów pracowni muzycznej działającej przy MDK 30.05.2023  2023-05-31

30 maja w Sali Teatralnej Międzynarodowego Domu Kultury odbył się koncert w wykonaniu młodych pianistów i wokalistów. Artyści kształcą swoje umiejętności w pracowni muzycznej, działającej w MDK.
Wydarzenie było doskonałą okazją dla młodych artystów do zaprezentowania swoich talentów przed licznie zgromadzoną publicznością.
Na koncercie znalazły się utwory kompozytorów współczesnych, ale także przedstawicieli baroku i romantyzmu. Występ był piękną mieszanką różnych stylów, oferując coś dla każdego. Młode talenty wykonały swoje utwory z pasją i entuzjazmem, pokazując, że ich ciężka praca się opłaciła. Wszyscy uczestnicy otrzymali dyplomy i słodkie niespodzianki.
Gratulujemy naszym artystom udanych występów i życzymy dalszych sukcesów, a przede wszystkim wytrwałości w ćwiczeniach😊

                                                                                     
>

Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: ”Europa inwestująca w obszary wiejskie” Operacja pn. ”Stworzenie warunków oświetleniowych we foyer Międzynarodowego Domu Kultury oraz organizacja wystawy lokalnego artysty w celu promocji obszaru LSR” mająca na celu: ”Zakup, instalacja oraz montaż profesjonalnego oświetlenia, a także organizacja wystawy lokalnego artysty Bronisława Pietkiewicza ma na celu wyeksponowanie walorów dziedzictwa kulturowego obszaru LSR w budynku Międzynarodowego Domu Kultury w Międzyzdrojach”, współfinansowana jest ze środków Unii Europejskiej w ramach poddziałania 19.2 ”Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność ” w ramach działania” Wsparcie dla rozwoju lokalnego w ramach inicjatywy LEADER”, objętego Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.


”Monitoring w MDK w Międzyzdrojach” w ramach działania ”Realizacja lokalnych strategii rozwoju kierowanych przez społeczność” objętego Priorytetem 4. Zwiększenie zatrudnienia i spójności terytorialnej, zawartym w Programie Operacyjnym ”Rybactwo i Morze”, w ramach celu ”Propagowanie dobrostanu społecznego i dziedzictwa kulturowego na obszarach rybackich i obszarach akwakultury, w tym dziedzictwa kulturowego” obejmujęcej ”Tworzenie, rozwój oraz wyposażenie infrastruktury turystycznej i rekreacyjnej, przeznaczonej na użytek publiczny, historycznie lub terytorialnie związanej z działalnością rybacką”
”Zakup oświetlenia LED RGB wraz z urządzeniami do podświetlania architektury oraz przyrody” w ramach działania ”Realizacja lokalnych strategii rozwoju kierowanych przez społeczność” objętego Priorytetem 4. Zwiększenie zatrudnienia i spójności terytorialnej, objętego Programem Operacyjnym ”Rybactwo i Morze”

Polityka prywatności   © 2004- Międzynarodowy Dom Kultury w Międzyzdrojach

Projekt i wykonanie: Leszek Kowalski