Jesteś naszym 4919247 gościem

Galeria zdjęć:

Bal Seniora w MDK.  2023-11-25

sobotę, 18 listopada 2023 r. Międzynarodowy Dom Kultury w Międzyzdrojach stał się areną III edycji Balu Seniora. 14 listopada obchodzimy Światowy Dzień Seniora. To wyjątkowe wydarzenie było ukłonem dla Seniorów w ramach promocji Międzyzdrojskiej Karty Mieszkańca. Wstęp był bezpłatny. Wszystkich Gości przywitał Główny Organizator Balu Burmistrz Międzyzdrojów Mateusz Bobek wraz ze swoją drugą połową oraz Dyrektorem MDK Arturem Duszyńskim. Muzyką zarządzał niezawodny, w każdym czasie Madej Band. Były konkursy, gry, zabawy. Bal rozpoczął się o godzinie 17:00, kiedy to elegancko ubrane pary seniorskie zaczęły wkraczać na parkiet, emanując energią i radością. Niewątpliwą niespodzianką tego wieczoru był wyjątkowy występ Izabelli Trojanowskiej, polskiej aktorki filmowej, teatralnej i piosenkarki rockowej. Jej porywający głos i charyzma wprawiły publiczność w zachwyt, tworząc niezapomniane doświadczenie dla wszystkich uczestników. W trakcie koncertu Izabella Trojanowska wykonała swoje największe przeboje, łącząc świat filmu, teatru i muzyki. Wśród publiczności unosiły się dźwięki utworów, takie jak: "Tyle samo prawd ile kłamstw", „Jestem Twoim grzechem” czy „Wszystko czego dziś chcę”. W przerwach między tańcami, goście mieli okazję skosztować wyśmienitych potraw przygotowanych specjalnie na tę okazję. To wydarzenie pokazało, że wiek nie jest przeszkodą do wspólnego świętowania i czerpania radości z życia.

Do zobaczenia na IV Balu Seniora w 2024 r

                           
>

Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: ”Europa inwestująca w obszary wiejskie” Operacja pn. ”Stworzenie warunków oświetleniowych we foyer Międzynarodowego Domu Kultury oraz organizacja wystawy lokalnego artysty w celu promocji obszaru LSR” mająca na celu: ”Zakup, instalacja oraz montaż profesjonalnego oświetlenia, a także organizacja wystawy lokalnego artysty Bronisława Pietkiewicza ma na celu wyeksponowanie walorów dziedzictwa kulturowego obszaru LSR w budynku Międzynarodowego Domu Kultury w Międzyzdrojach”, współfinansowana jest ze środków Unii Europejskiej w ramach poddziałania 19.2 ”Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność ” w ramach działania” Wsparcie dla rozwoju lokalnego w ramach inicjatywy LEADER”, objętego Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.


”Monitoring w MDK w Międzyzdrojach” w ramach działania ”Realizacja lokalnych strategii rozwoju kierowanych przez społeczność” objętego Priorytetem 4. Zwiększenie zatrudnienia i spójności terytorialnej, zawartym w Programie Operacyjnym ”Rybactwo i Morze”, w ramach celu ”Propagowanie dobrostanu społecznego i dziedzictwa kulturowego na obszarach rybackich i obszarach akwakultury, w tym dziedzictwa kulturowego” obejmujęcej ”Tworzenie, rozwój oraz wyposażenie infrastruktury turystycznej i rekreacyjnej, przeznaczonej na użytek publiczny, historycznie lub terytorialnie związanej z działalnością rybacką”
”Zakup oświetlenia LED RGB wraz z urządzeniami do podświetlania architektury oraz przyrody” w ramach działania ”Realizacja lokalnych strategii rozwoju kierowanych przez społeczność” objętego Priorytetem 4. Zwiększenie zatrudnienia i spójności terytorialnej, objętego Programem Operacyjnym ”Rybactwo i Morze”

Polityka prywatności   © 2004-2023 Międzynarodowy Dom Kultury w Międzyzdrojach

Projekt i wykonanie: Leszek Kowalski