Jesteś naszym 5209591 gościem

Galeria zdjęć:

Najlepszy Dzień Dziecka na wyspach  2024-06-04

1 czerwca w Międzyzdrojach świętowaliśmy Dzień Dziecka. Najlepszy Dzień Dziecka na Wyspach odbył się po raz kolejny w Amfiteatrze, gdzie na milusińskich czekały liczne atrakcje, konkursy i nagrody, ale przede wszystkim-wiele radości. Malowanie twarzy, dmuchańce, kukurydza, słodkości, lody, grochówka - a to wszystko w prezencie na Dzień Dziecka. Wiele dzieci brało udział w konkursie plastycznym. Sponsorzy ufundowali bardzo atrakcyjne nagrody. Przy informacji turystycznej ulokowali się żołnierze 8 Dywizjonu Przeciwlotniczego z Dziwnowa z pokazem sprzętu bojowego -wyjątkowa atrakcja dla każdego.
🎉🎈🎈🎈niech każde marzenie się spełni! 🎈🎈🎈🎉
💝Cieszymy się że mogliśmy wraz z partnerami i sponsorami sprawić radość, wzruszenie i zapewnić wspaniałą zabawę dla wszystkich najmłodszych💝
Szczególne podziękowania składamy naszym sponsorom i partnerom:
Bałtycki Park Miniatur
4 F Międzyzdroje
Bistro&Pub Nemo
Kino Eva
Kukucorn
Restauracja Keja
Kino 7 D
Sun Malino
Berlin Doner Kebap
Restauracja Neptun
8 Dywizjon Przeciwlotniczy -8 FOW
Kraina Zabaw
Hotel Aurora Family&Spa
Vienna House Amber Baltic Międzyzdroje
Związek Harcerstwa Polskiego
Candy Shop
Dystrybucja Gazu Wójcik
Zielone Międzyzdroje

                             
>

Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: ”Europa inwestująca w obszary wiejskie” Operacja pn. ”Stworzenie warunków oświetleniowych we foyer Międzynarodowego Domu Kultury oraz organizacja wystawy lokalnego artysty w celu promocji obszaru LSR” mająca na celu: ”Zakup, instalacja oraz montaż profesjonalnego oświetlenia, a także organizacja wystawy lokalnego artysty Bronisława Pietkiewicza ma na celu wyeksponowanie walorów dziedzictwa kulturowego obszaru LSR w budynku Międzynarodowego Domu Kultury w Międzyzdrojach”, współfinansowana jest ze środków Unii Europejskiej w ramach poddziałania 19.2 ”Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność ” w ramach działania” Wsparcie dla rozwoju lokalnego w ramach inicjatywy LEADER”, objętego Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.


”Monitoring w MDK w Międzyzdrojach” w ramach działania ”Realizacja lokalnych strategii rozwoju kierowanych przez społeczność” objętego Priorytetem 4. Zwiększenie zatrudnienia i spójności terytorialnej, zawartym w Programie Operacyjnym ”Rybactwo i Morze”, w ramach celu ”Propagowanie dobrostanu społecznego i dziedzictwa kulturowego na obszarach rybackich i obszarach akwakultury, w tym dziedzictwa kulturowego” obejmujęcej ”Tworzenie, rozwój oraz wyposażenie infrastruktury turystycznej i rekreacyjnej, przeznaczonej na użytek publiczny, historycznie lub terytorialnie związanej z działalnością rybacką”
”Zakup oświetlenia LED RGB wraz z urządzeniami do podświetlania architektury oraz przyrody” w ramach działania ”Realizacja lokalnych strategii rozwoju kierowanych przez społeczność” objętego Priorytetem 4. Zwiększenie zatrudnienia i spójności terytorialnej, objętego Programem Operacyjnym ”Rybactwo i Morze”

Polityka prywatności   © 2004- Międzynarodowy Dom Kultury w Międzyzdrojach

Projekt i wykonanie: Leszek Kowalski