Jesteś naszym 3638784 gościem

Galeria zdjęć:

Niezwykłe lekcje muzyki w SP1 w Międzyzdrojach.  2013-01-24

W dniach 18 oraz 23 stycznia w Szkole Podstawowej nr 1 w Międzyzdrojach odbyły się zajęcia muzyczne pod tytułem
„Tęczowe muzykowanie”, w których uczestniczyli uczniowie klas 2A, 2B oraz 3B. Dzieci zagrały na niezwykłym nowatorskim instrumencie muzycznym, czyli na Bum Bum Rurkach. Jest to bardzo łatwy i zabawny sposób na naukę muzyki, sprawiający dzieciom mnóstwo frajdy. „ Zagrać każdy może! ” – takie jest motto naszych zajęć, które odbywają się w Międzynarodowym Domu Kultury, ale tym razem postanowiliśmy odwiedzić dzieci w szkole. Do zagrania własnych solówek na Auli Szkoły Podstawowej ustawiła się cała kolejka rozbawionych dzieciaków, uczniowie grali i śpiewali również w grupach. Nie ulega wątpliwości, iż każde dziecko ma potrzebę nowych doświadczeń i samorealizacji. "Muzyk tworzy muzykę, malarz maluje, a poeta pisze po to, aby być w zgodzie z samym sobą.”
Zapraszamy dzieci na zajęcia z Bum Bum Rurkami do Międzynarodowego Domu Kultury podczas ferii zimowych. Będziemy aktywnie i twórczo spędzać czas na wspólnym muzykowaniu!
Inna Żołudiewa
MDK Międzyzdroje

   
>

Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: ”Europa inwestująca w obszary wiejskie” Operacja pn. ”Stworzenie warunków oświetleniowych we foyer Międzynarodowego Domu Kultury oraz organizacja wystawy lokalnego artysty w celu promocji obszaru LSR” mająca na celu: ”Zakup, instalacja oraz montaż profesjonalnego oświetlenia, a także organizacja wystawy lokalnego artysty Bronisława Pietkiewicza ma na celu wyeksponowanie walorów dziedzictwa kulturowego obszaru LSR w budynku Międzynarodowego Domu Kultury w Międzyzdrojach”, współfinansowana jest ze środków Unii Europejskiej w ramach poddziałania 19.2 ”Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność ” w ramach działania” Wsparcie dla rozwoju lokalnego w ramach inicjatywy LEADER”, objętego Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.

Polityka prywatności   © 2004-2022 Międzynarodowy Dom Kultury w Międzyzdrojach
Projekt i wykonanie: Leszek Kowalski