Jesteś naszym 5209613 gościem

Galeria zdjęć:

Reprezentantki Międzynarodowego Domu Kultury w Finale XII edycji Ogólnopolskiego Festiwalu Piosenki Dziecięcej i Młodzieżowej  2013-02-25

Reprezentantki Międzynarodowego Domu Kultury w Finale XII edycji Ogólnopolskiego Festiwalu Piosenki Dziecięcej i Młodzieżowej
„ Dozwolone do lat 19 ” w Stargardzie Szczecińskim.

16 lutego w Sali Widowiskowej Stargardzkiego Centrum Kultury odbył się Finał Ogólnopolskiego Festiwalu Piosenki „ Dozwolone do lat 19”. Międzyzdroje reprezentowały Weronika Ru¶kiewicz oraz Martyna Deptuła. Wydarzeniu temu towarzyszyły niezwykłe emocje uczestników, rodziców oraz opiekunów artystycznych. Ponad 60 uczestników z całej Polski przyjechało, by zabłysn±ć swoim talentem. Najbardziej wzruszeni byli rodzice, którzy z dum± ogl±dali występy swoich dzieci na dużej scenie. Wokali¶ci prezentowali różnorodny repertuar, w którym znalazły się znane piosenki dziecięce, musicalowe, festiwalowe, a nawet własne autorskie utwory. Go¶cie Festiwalu mieli okazję obejrzeć spektakl muzyczny „ Shida” w wykonaniu zespołu piosenki dziecięcej „Rupaki” z Młodzieżowego Domu Kultury w Stargardzie Szczecińskim – barwne widowisko, opowie¶ć o dziewczynce, której zdarzyło się co¶ niezwykłego, o jej relacjach z dorosłymi, dziecięcej samotno¶ci i zwykłych pragnieniach. Udział w Festiwalu był dla dzieci kolejnym do¶wiadczeniem artystycznym oraz Ľródłem inspiracji do dalszej pracy.

       
>

Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: ”Europa inwestująca w obszary wiejskie” Operacja pn. ”Stworzenie warunków oświetleniowych we foyer Międzynarodowego Domu Kultury oraz organizacja wystawy lokalnego artysty w celu promocji obszaru LSR” mająca na celu: ”Zakup, instalacja oraz montaż profesjonalnego oświetlenia, a także organizacja wystawy lokalnego artysty Bronisława Pietkiewicza ma na celu wyeksponowanie walorów dziedzictwa kulturowego obszaru LSR w budynku Międzynarodowego Domu Kultury w Międzyzdrojach”, współfinansowana jest ze środków Unii Europejskiej w ramach poddziałania 19.2 ”Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność ” w ramach działania” Wsparcie dla rozwoju lokalnego w ramach inicjatywy LEADER”, objętego Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.


”Monitoring w MDK w Międzyzdrojach” w ramach działania ”Realizacja lokalnych strategii rozwoju kierowanych przez społeczność” objętego Priorytetem 4. Zwiększenie zatrudnienia i spójności terytorialnej, zawartym w Programie Operacyjnym ”Rybactwo i Morze”, w ramach celu ”Propagowanie dobrostanu społecznego i dziedzictwa kulturowego na obszarach rybackich i obszarach akwakultury, w tym dziedzictwa kulturowego” obejmujęcej ”Tworzenie, rozwój oraz wyposażenie infrastruktury turystycznej i rekreacyjnej, przeznaczonej na użytek publiczny, historycznie lub terytorialnie związanej z działalnością rybacką”
”Zakup oświetlenia LED RGB wraz z urządzeniami do podświetlania architektury oraz przyrody” w ramach działania ”Realizacja lokalnych strategii rozwoju kierowanych przez społeczność” objętego Priorytetem 4. Zwiększenie zatrudnienia i spójności terytorialnej, objętego Programem Operacyjnym ”Rybactwo i Morze”

Polityka prywatności   © 2004- Międzynarodowy Dom Kultury w Międzyzdrojach

Projekt i wykonanie: Leszek Kowalski