Jesteś naszym 4919253 gościem

Aktualności:

Wyniki Przeglądu Spotkań Artystycznych Seniorów  2020-09-29


Szanowni Państwo! Drodzy uczestnicy Edycji Internetowej Spotkań Artystycznych Seniorów!


Nadszedł dzień ogłoszenia wyników przeglądu. Organizatorzy i Jury pragną złożyć serdeczne gratulacje i słowa uznania wszystkim uczestnikom. Dziękujemy instruktorom za przygotowanie zespołów – wiemy, iż dołożyliście wiele starań, aby zaprezentować się na najwyższym poziomie. Szczególnie w tym roku podkreślamy rolę samego uczestnictwa –ze względu na panującą sytuację. Cieszymy się, iż mogliśmy kontynuować Spotkania Artystyczne Seniorów w tej formie, co z pewnością przyczyniło się do aktywizacji twórczości seniorów i dodało motywacji do działań.

W przeglądzie wzięły udział 52 zespoły z całej Polski.

Wyróżnienia i regulaminową nagrodę 250 zł otrzymują:

Zespół Con Moto
Zespół Śpiewaczy Niezapominajki z Dminina
Zespół Śpiewaczy Złotniczanki
Zespół Demolo


III miejsce i nagrodę 500 zł otrzymuje Zespół Ludowy Dąbrowiacy

II miejsce i nagrodę 1000 zł otrzymuje Zespół Drzewiczanie

I miejsce i główną nagrodę 1500 zł otrzymuje Zespół Ludowy Barwinok


Nagrania laureatów opublikujemy na naszym kanale Youtube – zapraszamy do oglądania już wkrótce.


Gratulujemy laureatom wysokiego poziomu artystycznego i zapraszamy wszystkich uczestników do kolejnych edycji Spotkań Artystycznych Seniorów.


Organizatorzy kierują serdeczne podziękowania do fundatora nagród – firmy Skarby Morza.

>

Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: ”Europa inwestująca w obszary wiejskie” Operacja pn. ”Stworzenie warunków oświetleniowych we foyer Międzynarodowego Domu Kultury oraz organizacja wystawy lokalnego artysty w celu promocji obszaru LSR” mająca na celu: ”Zakup, instalacja oraz montaż profesjonalnego oświetlenia, a także organizacja wystawy lokalnego artysty Bronisława Pietkiewicza ma na celu wyeksponowanie walorów dziedzictwa kulturowego obszaru LSR w budynku Międzynarodowego Domu Kultury w Międzyzdrojach”, współfinansowana jest ze środków Unii Europejskiej w ramach poddziałania 19.2 ”Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność ” w ramach działania” Wsparcie dla rozwoju lokalnego w ramach inicjatywy LEADER”, objętego Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.


”Monitoring w MDK w Międzyzdrojach” w ramach działania ”Realizacja lokalnych strategii rozwoju kierowanych przez społeczność” objętego Priorytetem 4. Zwiększenie zatrudnienia i spójności terytorialnej, zawartym w Programie Operacyjnym ”Rybactwo i Morze”, w ramach celu ”Propagowanie dobrostanu społecznego i dziedzictwa kulturowego na obszarach rybackich i obszarach akwakultury, w tym dziedzictwa kulturowego” obejmujęcej ”Tworzenie, rozwój oraz wyposażenie infrastruktury turystycznej i rekreacyjnej, przeznaczonej na użytek publiczny, historycznie lub terytorialnie związanej z działalnością rybacką”
”Zakup oświetlenia LED RGB wraz z urządzeniami do podświetlania architektury oraz przyrody” w ramach działania ”Realizacja lokalnych strategii rozwoju kierowanych przez społeczność” objętego Priorytetem 4. Zwiększenie zatrudnienia i spójności terytorialnej, objętego Programem Operacyjnym ”Rybactwo i Morze”

Polityka prywatności   © 2004-2023 Międzynarodowy Dom Kultury w Międzyzdrojach

Projekt i wykonanie: Leszek Kowalski