Jesteś naszym 3983502 gościem

Aktualności:

Wernisaż wystawy berlińskich artystów pt. ""MMMM"" 1.04.2022r.  2022-04-02

W Międzynarodowym Domu Kultury w Międzyzdrojach w dniu 1 kwietnia 2022r. odbył się wernisaż wystawy berlińskich artystów. To coś dla miłośników sztuki nowoczesnej. Jest to wystawa obrazów autorstwa Marleny Jachmann, Michaela Pintera i Maxa Stocka.

Wystawa obejmuje szerokie spektrum od wyrazistości i przejrzystego desingu, aż po linearną grafikę nowoczesną. Zaczynając od wczesnych podróży w ekspresję zorientowaną graficznie na konkretne elementy, z szeroką gamą podejść i eksperymentów malarskich do współczesności, artyści od lat 80 XX w. tworzyli swój własny zarys języka formy sztuki nowoczesnej.

Wystawę pn. "MMMM" można zwiedzać w Międzynarodowym Domu Kultury aż do 15 czerwca 2022r.
Zapraszamy serdecznie!

Międzynarodowy Dom Kultury
w Międzyzdrojach

                   

Relacje z wydarzeń

>

Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: ”Europa inwestująca w obszary wiejskie” Operacja pn. ”Stworzenie warunków oświetleniowych we foyer Międzynarodowego Domu Kultury oraz organizacja wystawy lokalnego artysty w celu promocji obszaru LSR” mająca na celu: ”Zakup, instalacja oraz montaż profesjonalnego oświetlenia, a także organizacja wystawy lokalnego artysty Bronisława Pietkiewicza ma na celu wyeksponowanie walorów dziedzictwa kulturowego obszaru LSR w budynku Międzynarodowego Domu Kultury w Międzyzdrojach”, współfinansowana jest ze środków Unii Europejskiej w ramach poddziałania 19.2 ”Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność ” w ramach działania” Wsparcie dla rozwoju lokalnego w ramach inicjatywy LEADER”, objętego Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.

Polityka prywatności   © 2004-2022 Międzynarodowy Dom Kultury w Międzyzdrojach
Projekt i wykonanie: Leszek Kowalski