Jesteś naszym 3983474 gościem

Aktualności:

Rodzinne Poszukiwanie Wielkanocnych Jajek 9.04.22 r.  2022-04-12

W sobotę rano, 9 kwietnia 2022r., o godz.: 10.00 w Parku Zdrojowym im. F. Chopina w Międzyzdrojach pojawiły się rodziny z dziećmi, aby poszukać jak najwięcej pochowanych wielkanocnych kolorowych jajek. W okresie przedświątecznym odbyła się zabawa dla dzieci,
polegająca na poszukiwaniu ukrytych pod drzewami, w trawie i w zaroślach 1000 wielkanocnych jajek. Wydarzenie cieszyło się dużym zainteresowaniem małych międzyzdrojaków.
Do Rodzinnego Poszukiwania Wielkanocnych Jajek zgłosiło się aż 30 rodzin. Przy poszukiwaniu jajek byli tacy, którzy odnaleźli ich sporo, ale nie brakowało tych, którzy mieli mniej szczęścia.
Ponadto na zabawie nie zabrakło też ciekawej i barwnej wielkanocnej postaci. Z biorącymi udział w poszukiwaniach dziećmi, zabawiał i robił sobie z nimi zdjęcia wielki wielkanocny kurczaczek.
Największą ilość wielkanocnych jajek zebrała rodzina Rulewskich, która zebrała ich aż 96 i tym samym wywalczyła pierwsze miejsce. Na drugim miejscu znalazła się rodzina Leszczyńskich z ilością 86 jaj, a trzecie zdobyła zuchowa rodzinka Kurczaczków z 76 jajami.
Organizatorem wielkanocnej imprezy był Międzynarodowy Dom Kultury w Międzyzdrojach.
Na wielkanocnej zabawie były rozdawane słodkości i każdy otrzymał nagrodę pocieszenia.
Gratulujemy wszystkich i zapraszamy za rok!
Międzynarodowy Dom Kultury
w Międzyzdrojach

       

Relacje z wydarzeń

>

Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: ”Europa inwestująca w obszary wiejskie” Operacja pn. ”Stworzenie warunków oświetleniowych we foyer Międzynarodowego Domu Kultury oraz organizacja wystawy lokalnego artysty w celu promocji obszaru LSR” mająca na celu: ”Zakup, instalacja oraz montaż profesjonalnego oświetlenia, a także organizacja wystawy lokalnego artysty Bronisława Pietkiewicza ma na celu wyeksponowanie walorów dziedzictwa kulturowego obszaru LSR w budynku Międzynarodowego Domu Kultury w Międzyzdrojach”, współfinansowana jest ze środków Unii Europejskiej w ramach poddziałania 19.2 ”Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność ” w ramach działania” Wsparcie dla rozwoju lokalnego w ramach inicjatywy LEADER”, objętego Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.

Polityka prywatności   © 2004-2022 Międzynarodowy Dom Kultury w Międzyzdrojach
Projekt i wykonanie: Leszek Kowalski