Jesteś naszym 4792766 gościem

Aktualności:

Gala pt. „Piosenka Ci nie da zapomnieć”  2022-04-12

W sobotni wieczór, 9 kwietnia 2022r. w Sali Teatralnej Międzynarodowego Domu Kultury w Międzyzdrojach widzowie z wielką przyjemnością obejrzeli Galę Teatru Broadway w reżyserii Małgorzaty Obłój. Spektakl trwał aż 2,5 godziny z przerwą między aktami.
W pierwszej części widzowie usłyszeli największe przeboje polskiej piosenki, natomiast w drugim akcie przeboje musicalowo-rewiowe z repertuaru światowego. Dwudziestoosobowy zespół artystów Teatru Broadway zaprezentował wachlarz umiejętności wokalnych i tanecznych. Barwne widowisko z użyciem kostiumów (pióra, fraki, suknie) dostarczyły doskonałej zabawy widzom w każdym przedziale wiekowym. Bogaty program przeniósł wszystkich w świat wspomnień i magii najpiękniejszych widowisk musicalowych. Soliści, aktorzy, wokaliści oraz tancerze zaprezentowali przeboje światowego musicalu i piosenki filmowej, jak również znane i lubiane przeboje polskiej muzyki rozrywkowej.
Wydarzenie odbyło się w ramach Międzyzdrojskiej Karty Mieszkańca, dzięki której mieszkańcy mogli skorzystać z biletów za darmo.
Międzynarodowy Dom Kultury
w Międzyzdrojach

            

Relacje z wydarzeń

>

Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: ”Europa inwestująca w obszary wiejskie” Operacja pn. ”Stworzenie warunków oświetleniowych we foyer Międzynarodowego Domu Kultury oraz organizacja wystawy lokalnego artysty w celu promocji obszaru LSR” mająca na celu: ”Zakup, instalacja oraz montaż profesjonalnego oświetlenia, a także organizacja wystawy lokalnego artysty Bronisława Pietkiewicza ma na celu wyeksponowanie walorów dziedzictwa kulturowego obszaru LSR w budynku Międzynarodowego Domu Kultury w Międzyzdrojach”, współfinansowana jest ze środków Unii Europejskiej w ramach poddziałania 19.2 ”Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność ” w ramach działania” Wsparcie dla rozwoju lokalnego w ramach inicjatywy LEADER”, objętego Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.


”Monitoring w MDK w Międzyzdrojach” w ramach działania ”Realizacja lokalnych strategii rozwoju kierowanych przez społeczność” objętego Priorytetem 4. Zwiększenie zatrudnienia i spójności terytorialnej, zawartym w Programie Operacyjnym ”Rybactwo i Morze”, w ramach celu ”Propagowanie dobrostanu społecznego i dziedzictwa kulturowego na obszarach rybackich i obszarach akwakultury, w tym dziedzictwa kulturowego” obejmujęcej ”Tworzenie, rozwój oraz wyposażenie infrastruktury turystycznej i rekreacyjnej, przeznaczonej na użytek publiczny, historycznie lub terytorialnie związanej z działalnością rybacką”
”Zakup oświetlenia LED RGB wraz z urządzeniami do podświetlania architektury oraz przyrody” w ramach działania ”Realizacja lokalnych strategii rozwoju kierowanych przez społeczność” objętego Priorytetem 4. Zwiększenie zatrudnienia i spójności terytorialnej, objętego Programem Operacyjnym ”Rybactwo i Morze”

Polityka prywatności   © 2004-2023 Międzynarodowy Dom Kultury w Międzyzdrojach

Projekt i wykonanie: Leszek Kowalski