Jesteś naszym 4919231 gościem

Aktualności:

Spektakl pt. """"Metoda na Wnuczka"""" 6.08.2022r.  2022-07-27

Spektakl „Metoda na Wnuczka” w Międzyzdrojach
Zapraszamy na spektakl pt. „Metoda na wnuczka”, który odbędzie się 6 sierpnia 2022 r. o godz. 16:00 i 19:00 w Międzynarodowym Domu Kultury w Międzyzdrojach podczas trzeciego festiwalowego weekendu 25. Festiwalu Gwiazd w Międzyzdrojach. Spektakl w reżyserii Emiliana Kamińskiego to przezabawna komedia z wątkiem kryminalnym w tle. Porządna dawka humoru, cięte riposty i lawina emocji od których dosłownie kręcić się będzie nasza scena!
Danuta wiedzie spokojne życie na emeryturze w swoim przytulnym i nieco oryginalnym apartamencie. Wraz ze swoją przyjaciółką Bożeną, spędzają całe dnie plotkując przy kawie. Danuta, niepoprawna marzycielka, pomiędzy prezentacjami kosmicznie drogich garnków i ściereczek, gra w lotto zmotywowana fantazjami o podróży życia. Bożena natomiast jest jak wino – im starsza tym… mocniejsza. Twardo stąpa po ziemi, choć jest absolutną fanką szybkiej jazdy na hulajnodze.
Co się wydarzy, gdy w jednej chwili, od jednego telefonu, świat nieprzeciętnych emerytek zostanie wywrócony do góry nogami? Czy przyjacielowi z dawnych lat – Ryśkowi, uda się wyciągnąć damyz niezłych tarapatów? Do szalonego tańca z oszustami nieśmiało przygrywać będzie zakochany Mieczysław.

OBSADA: Dorota Kamińska, Aldona Jankowska, Robert Rozmus, Agnieszka Wielgosz, Marek Sadowski.

Spektakl jest wyłącznie dla widzów dorosłych !
Bilety do nabycia w Międzynarodowym Domu Kultury, ul. Bohaterów Warszawy 20 w Międzyzdrojach Cena biletu: 80 zł, z Międzyzdrojską Kartą Mieszkańca: 40 zł lub do nabycia przez www.ebilet.pl:

https://sklep.ebilet.pl/108649341010313247
https://sklep.ebilet.pl/108649341010313248

Zapraszamy serdecznie
Międzynarodowy Dom Kultury
w Międzyzdrojach

    
>

Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: ”Europa inwestująca w obszary wiejskie” Operacja pn. ”Stworzenie warunków oświetleniowych we foyer Międzynarodowego Domu Kultury oraz organizacja wystawy lokalnego artysty w celu promocji obszaru LSR” mająca na celu: ”Zakup, instalacja oraz montaż profesjonalnego oświetlenia, a także organizacja wystawy lokalnego artysty Bronisława Pietkiewicza ma na celu wyeksponowanie walorów dziedzictwa kulturowego obszaru LSR w budynku Międzynarodowego Domu Kultury w Międzyzdrojach”, współfinansowana jest ze środków Unii Europejskiej w ramach poddziałania 19.2 ”Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność ” w ramach działania” Wsparcie dla rozwoju lokalnego w ramach inicjatywy LEADER”, objętego Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.


”Monitoring w MDK w Międzyzdrojach” w ramach działania ”Realizacja lokalnych strategii rozwoju kierowanych przez społeczność” objętego Priorytetem 4. Zwiększenie zatrudnienia i spójności terytorialnej, zawartym w Programie Operacyjnym ”Rybactwo i Morze”, w ramach celu ”Propagowanie dobrostanu społecznego i dziedzictwa kulturowego na obszarach rybackich i obszarach akwakultury, w tym dziedzictwa kulturowego” obejmujęcej ”Tworzenie, rozwój oraz wyposażenie infrastruktury turystycznej i rekreacyjnej, przeznaczonej na użytek publiczny, historycznie lub terytorialnie związanej z działalnością rybacką”
”Zakup oświetlenia LED RGB wraz z urządzeniami do podświetlania architektury oraz przyrody” w ramach działania ”Realizacja lokalnych strategii rozwoju kierowanych przez społeczność” objętego Priorytetem 4. Zwiększenie zatrudnienia i spójności terytorialnej, objętego Programem Operacyjnym ”Rybactwo i Morze”

Polityka prywatności   © 2004-2023 Międzynarodowy Dom Kultury w Międzyzdrojach

Projekt i wykonanie: Leszek Kowalski