Jesteś naszym 4792793 gościem

Aktualności:

Spotkanie pt. "Jak zacząć fajną przygodę z karawaningiem?"  2022-11-17


„Życie bez przygód byłoby strasznie głupie”
Sir Robert Baden - Powell

W środę 16 listopada 2022 r. mieliśmy przyjemność spotkać się w Międzynarodowym Domu Kultury z międzyzdrojską rodzinką prowadzącą w mediach społecznościowych swój autorski projekt pt. „Projekt NoMad – Radość, Rodzina, Przygoda”. Rodzina Państwa Rzeźników w 2018 roku spontanicznie kupili przyczepę kempingową Niewiadów n126. Postanowili przebudować jej wnętrze według swoich potrzeb.
Ich przygoda z podróżami zaczęła się kiedy byli w trakcie budowania wnętrza przyczepy. Wykorzystując chwilę wolnego wyruszyli na swój pierwszy biwak. To spowodowało, że oczarowała ich atmosfera na polu kempingowym i
od tamtej pory podróżują po polach campingowych na terenie całej Polski i krajów Europejskich.
Podczas spotkania opowiadali o tym jak tanio, łatwo i szybko można samemu wyremontować przyczepę kampingową. Opowiadali o bardzo ciekawych miejscach do których zajechali, które warto zwiedzić. Byli m. in. W Niemczech, Czechach, Belgii i Holandii, a także zagościli swoją Niewiadówką na polach kampingowych w wielu rejonach Polski.
Zapraszamy do śledzenia ich przygód na kanale YouTube:
https://www.youtube.com/@projektnomad

Międzynarodowy Dom Kultury
w Międzyzdrojach

>

Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: ”Europa inwestująca w obszary wiejskie” Operacja pn. ”Stworzenie warunków oświetleniowych we foyer Międzynarodowego Domu Kultury oraz organizacja wystawy lokalnego artysty w celu promocji obszaru LSR” mająca na celu: ”Zakup, instalacja oraz montaż profesjonalnego oświetlenia, a także organizacja wystawy lokalnego artysty Bronisława Pietkiewicza ma na celu wyeksponowanie walorów dziedzictwa kulturowego obszaru LSR w budynku Międzynarodowego Domu Kultury w Międzyzdrojach”, współfinansowana jest ze środków Unii Europejskiej w ramach poddziałania 19.2 ”Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność ” w ramach działania” Wsparcie dla rozwoju lokalnego w ramach inicjatywy LEADER”, objętego Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.


”Monitoring w MDK w Międzyzdrojach” w ramach działania ”Realizacja lokalnych strategii rozwoju kierowanych przez społeczność” objętego Priorytetem 4. Zwiększenie zatrudnienia i spójności terytorialnej, zawartym w Programie Operacyjnym ”Rybactwo i Morze”, w ramach celu ”Propagowanie dobrostanu społecznego i dziedzictwa kulturowego na obszarach rybackich i obszarach akwakultury, w tym dziedzictwa kulturowego” obejmujęcej ”Tworzenie, rozwój oraz wyposażenie infrastruktury turystycznej i rekreacyjnej, przeznaczonej na użytek publiczny, historycznie lub terytorialnie związanej z działalnością rybacką”
”Zakup oświetlenia LED RGB wraz z urządzeniami do podświetlania architektury oraz przyrody” w ramach działania ”Realizacja lokalnych strategii rozwoju kierowanych przez społeczność” objętego Priorytetem 4. Zwiększenie zatrudnienia i spójności terytorialnej, objętego Programem Operacyjnym ”Rybactwo i Morze”

Polityka prywatności   © 2004-2023 Międzynarodowy Dom Kultury w Międzyzdrojach

Projekt i wykonanie: Leszek Kowalski